Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552160
Прогноз погоди
На крилах творчості
27 березня 2012 року 17:30

Сьогодні на базі Житомирської обласної дитячої бібліотеки була представлена виставка робіт дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе, і у тебе повірять інші». Організаторами заходу виступили Житомирський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управління освіти міської ради.

Талановиті вихованці гуртків за інтересами, що були створені з метою розвитку творчих здібностей дітей та молоді з особливими потребами, формування у них адекватної самооцінки, адаптації та інтеграції в суспільстві на умовах рівноправності, отримали заохочуючи подарунки, вислухали слова підтримки та подяки за талант та натхнення від вихователів, працівників центру та батьків.

Крім виставки, глядачі могли насолоджуватись постановкою аматорського театру  дітей з вадами зору.

При Центрі працюють гуртки «Природа і фантазія», «Радіоконструювання», «Історико-стендове моделювання» та «Живопис».

Роботи вихованців гуртків представлені на багатьох виставках, конкурсах та фестивалях, показують високі результати, займають призові місця, що є гарним стимулом для розвитку у майбутньому.

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare