Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5605
візитів всього: 545605
Прогноз погоди
Відкриття «Школи місцевого самоврядування»
27 березня 2012 року 19:24

Сьогодні, 27 березня 2012 року, у стінах Житомирської міської ради уже одинадцятий рік поспіль проходить курс «Школа місцевого самоврядування». Слухачами XVII сесії Муніципальної освітньої прогарами «Школа місцевого самоврядування» стали більше 100 школярів та студентів.

Заступник міського голови О.М. Бочковський зазначив: «Дана програма направлена на розширення кругозору, сприяння формуванню особистості активного жителя міста, який ознайомлений з роботою управлінь, відділів міської ради, і дає змогу побачити зсередини, як працюють органи місцевого самоврядування».

Програма, що діє з 2001 року, має на меті підвищити рівень обізнаності молоді міста в питаннях місцевого самоврядування та функціонування підрозділів міської ради та сприяти співпраці молоді з місцевою владою. За час дії програми сертифікати успішності отримали 1551 чоловік.

Цього року з молодіжного сектору Ради Європи надійшов лист з рекомендаціями щодо впровадження програм на активізацію молодіжної ініціативи з наступним залученням молоді міста до практичної політики самоврядування. Такі програми фактично функціонують у Житомирі уже більше 10 років. Враховуючи це, місто Житомир є інноваційним і найпершим, де було запроваджено програму «Школа місцевого самоврядування».

На разі досвід м. Житомира є основою для розвитку аналогічних програм у інших містах України.

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare