Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552139
Прогноз погоди
31 березня – організоване прибирання міста Житомира
26 березня 2012 року 17:18

26 березня 2012 року відбулося засідання штабу з організації і координації робіт з проведення весняного загальноміського благоустрою та санітарного прибирання міста.

«31 березня рекомендовано провести організоване прибирання міста. Кожне підприємство, організація, заклад, установа будуть залучені до прибирання в місті закріплених і прилеглих територій, парків, скверів, лісопаркових зон, берегів річок та водойм», - зазначив заступник міського голови Микола Боровець.

Окрім власне прибирання та очищення від сміття території передбачені висадка дерев та квітів, оформлення клумб. Керівники житлових підприємств до суботи мають провести збори по житлових будинках з тим, щоб залучити якомога більше мешканців до санітарного прибирання та благоустрою внутрішньобудинкових територій.

Микола Боровець також зауважив, що робота з впорядкування міста є планомірною і послідовною, і не завершується після проведення загальноміського прибирання. Окрім цього, запроваджені раніше "чисті четверги" ніхто не відміняв, як і  Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку і дотримання тиші у м. Житомирі.

З усіх питань координації дій та організації загальноміського прибирання міста звертатися за тел.: 37-50-34

 

Управління по зв’язках з громадськістю міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare