Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5610
візитів всього: 552128
Прогноз погоди
Володимир Дебой провів особистий прийом громадян
20 березня 2012 року 18:12

20 березня Житомирський міський голова Володимир Дебой провів особистий прийом громадян.

До керівника міста звернулися житомиряни щодо допомоги у питаннях забезпечення ліками дітей-інвалідів міста, капітального ремонту квартири інваліда війни І групи, приватизації та виділення житла, знесення аварійних дерев, дозволу на ремонту тамбуру та ряду інших питань громадян.

Декілька питань вирішено вже під час особистого прийому громадян. Наприклад, буде забезпечено курс лікування дитини, одинока мама якої звернулася по допомогу. Адже вартість ліків для сім’ї – непід’ємна: 1 ампула коштує 3.5 тис.грн.

Задоволено звернення пенсіонера, який впродовж 7 років звертався із проханням зрізати аварійно небезпечні дерева, які порушують інсоляцію квартир будинку.  Це питання підняв житомирянин під час минулого особистого прийому. Сьогодні ж він прийшов подякувати міському голові за оперативне вирішення проблеми (адже станом на 20.03.2012 р. аварійно небезпечні дерева зрізано) та звернувся із проханням щодо ремонту покрівлі будинку.

Також цього дня до керівника міста завітала ініціативна група мешканців трьох багатоповерхових будинків по вул. 1-го Травня.

«Ми звернулися до міського голови з питання незаконного будівництва будинку по вул. 1-го травня. Незаконність будівництва доведено Житомирським адміністративним судом», – коментує ситуацію активістка Людмила Полякова.

Нині ж це питання у судовому порядку вирішено на користь позивачів: будівництво 10-поверхівки на прилеглій до їх будинків території заборонено. 

Представники ініціативної групи висловили вдячність міському голові за розуміння проблеми незаконного будівництва, а також виступили з ініціативою облаштування на вказаній території дитячого майданчика.

Облаштування дитячого майданчику є найбільш ефективним спосібом використання прибудинкової території, – впевнені мешканці вказаних будинків. Адже гостра потреба у дитячому майданчику існує тут упродовж багатьох років. Нині ж у прилеглих 3-х будинках налічується близько 60 дітей відповідних вікових груп, яким просто не має місця для активного спортивного відпочинку.

Житомиряни вже зібрали близько 500 підписів у зверненні та готові на співфінансування облаштування майданчика для дітей. Перші кошти на реалізацію задуманого вже надійшли від депутата міської ради Зінаїди Стрякіної.

Міський голова Володимир Дебой подякував житомирянам за активну позицію і пообіцяв підтримати їх ініціативу.

«Володимир Михайлович об’єктивно віднісся до нашого звернення. Ми йому щиро вдячні за підтримку», – говорять представники ініціативної групи після зустрічі з міським головою.

Усі інші звернення громадян, що надійшли під час особистого прийому, зареєстровано, а також направлено до розгляду та виконання профільним заступникам і виконавчим органам міської ради.  Їх виконання взято під особистий контроль міським головою. 

До міського голови звернулася одинока мама, аби забезпечити лікування дитини

 

Ініціативна група мешканців 3-х будинків звернулися по допомогу в  облаштуванні дитячого майданчику,

гостра потреба в якому існує упродовж багатьох років

 

 

Управління по зв’язках з громадськістю

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare