2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/photomanager/938315659_main.jpg)
![](/data/photomanager/1002411191_main.jpg)
![](/data/photomanager/1421810926_main.jpg)
![](/data/photomanager/1393223849_main.jpg)
![](/data/photomanager/170716214_main.jpg)
![](/data/photomanager/702826892_main.jpg)
![](/data/photomanager/664804183_main.jpg)
![](/data/photomanager/1594375636_main.jpg)
![](/data/photomanager/251841895_main.jpg)
Від щирого серця зичу кожній родині добра та любові. Нехай це світле свято принесе у ваші серця радість та віру, а ваші душі наповнить добрими намірами. Хай завжди панує мир, взаєморозуміння та любов в кожній українській родині.
В.о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк
![](/data/photomanager/1528850187_main.jpg)
![](/data/photomanager/1220250489_main.jpg)
![](/data/photomanager/497476780_main.jpg)
![](/data/photomanager/700047787_main.jpg)
![](/data/photomanager/328143381_main.jpg)
![](/data/photomanager/2105958385_main.jpg)
Від щирого серця зичу кожній родині відчути підтримку та любов Покровителя. Сердечно бажаю здоров’я, добра, злагоди та взаєморозуміння у ваших сім’ях.
Нехай добрий та всесильний Чудотворець завітає в кожну домівку, здійснить мрії дітей, принесе небесне благословення, мир та благополуччя Україні.
Миру та злагоди у кожну родину!
![](/data/photomanager/1249866208_main.jpg)
![](/data/photomanager/1534532382_main.jpg)
![](/data/photomanager/775300195_main.jpg)
![](/data/photomanager/40042504_main.jpg)
![](/data/photomanager/66024181_main.jpg)
![](/data/photomanager/811808914_main.jpg)
![](/data/photomanager/240541951_main.jpg)
![](/data/photomanager/1097229023_main.jpg)
![](/data/photomanager/1654607665_main.jpg)
![](/data/photomanager/735118852_main.jpg)
![](/data/photomanager/1185640719_main.jpg)
![](/data/photomanager/1447947196_main.jpg)
![](/data/photomanager/954199137_main.jpg)
10.00 -12.00 год. - прощання в Житомирському обласному музично-драматичному театрі ім.І.Кочерги (площа Соборна, 6)
![](/data/photomanager/33216918_main.jpg)
Прийміть щирі та сердечні вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування!
День місцевого самоврядування стоїть в ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності і розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.
Від щирого серця зичу Вам здоров’я, миру, щедрої долі й наснаги.
Нехай щира людська вдячність та повага будуть вашою нагородою за нелегку працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають ваші серця серед щоденних турбот.
З повагою
В.о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк
![](/data/photomanager/1076479438_main.jpg)
Прийміть вітання з нагоди Дня Збройних Сил України та найщиріші слова подяки всім військовослужбовцям, які оберігають спокій та територіальну цілісність Української держави, а також вчорашнім воїнам, які гідно виконували свій обов’язок перед народом.
Бажаю вам міцного здоров’я, незламної волі у подоланні труднощів, звершення всіх ваших мрій та бажань. Достатку, добра, надійного родинного тилу, миру та злагоди усім українцям.
Дякуємо вам за вашу мужність і безстрашність. Переконані: у цей важливий для Української держави час військовослужбовці м. Житомира з честю виконують свій високий обов’язок, гідно та самовіддано служать Батьківщині.
Слава вам і слава Україні!
![](/data/photomanager/1209469625_main.jpg)
Е.Б.Кругляк рішенням Житомирської міської виборчої комісії визнаний обраним депутатом Житомирської міської ради по виборчому списку «Молодіжної партії».
![](/data/photomanager/293855070_main.jpg)
![](/data/photomanager/1741948952_main.jpg)
![](/data/photomanager/866051399_main.jpg)
![](/data/photomanager/1912237114_main.jpg)
![](/data/photomanager/753616290_main.jpg)
![](/data/photomanager/421859170_main.jpg)