Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 53
візитів сьогодні: 5591
візитів всього: 537794
Прогноз погоди
Новорічна казка від «Сонечка» для дітей військовослужбовців
29 грудня 2014 року 17:23
У суботу, 27 грудня 2014 року, відбулася новорічна вистава для дітей військовослужбовців  95-ої аеромобільної  бригади. Ініціаторами та ідейними  сподвижниками новорічного свята стало подружжя Тетяна та Михайло Гузуни.
 
За словами Михайла Гузуна, хореографічна школа «Сонечко» робить усе можливе, аби допомагати житомирським військовослужбовцям, а ідея  зібрати дітей заради такої благородної справи належить Тетяні Гузун.
 
«Ми живемо з думкою: має бути мир. Через таких казкових героїв, через таку фабулу ми мали показати, що виховання любові до Батьківщини – найважливіше», - наголосила Тетяна Гузун.
 
Також керівник школи зауважила,  що колектив готувався до вистави всього два тижні, тож маленькі артисти-аматори  будуть імпровізувати на сцені: «У  багатьох буде експромт прямо на сцені, тому що у виставі задіяні діти від наймолодших вихованців до викладачів».
 
«Сьогодні ви побачите, що діти не лише володіють хореографічними навиками, а й чудово володіють мовою,артикуляцією, текстом, як справжні актори на сцені», - додав Михайло Гузун.
 
В.о. Житомирського міського голови Любов Цимбалюк зазначила: «Для мене важливі усі заходи, які проводяться з дітьми і для дітей.  Я насамперед жінка і мама, тому розумію, що для дітей свята мають бути незалежно від того, що відбувається в державі, які є проблеми. Наші діти заслуговують на те, щоб ми організовували саме такі свята».
 
Вистава про те, як раніше святкували Різдво, Новий рік та свято Святого Миколая: вечорниці, захист своєї оселі та господарства від нечисті, розваги дітей та молоді,  сподівання на новорічні дива.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare