Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403135
Прогноз погоди
У Житомирі відбувся творчий вечір «Українські ангелята творять добро»
29 грудня 2014 року 17:16
27 грудня 2014 року у Міському палаці культури відбувся творчий вечір  «Українські  ангелята творять добро». Виступи талановитої молоді на сцені палацу та презентація тематичного календаря на 2015 рік стали своєрідним звітом 1-го року діяльності Благодійного фонду «Надія Є».
 
Як зазначила голова фонду Надія Юшкевич: «Благодійний фонд «Надія Є»  створений сприяти розвитку культури Поліського  краю,   заради  підтримки  талановитих дітей і молоді та  вшановування заслужених митців  культури та ветеранів сцени».

Всього фондом реалізовано 5 великих соціальних проекти. І на свою першу річницю - творчий вечір  «Українські  ангелята творять добро» запросили усіх, хто протягом року допомагав дітям творити добро та підтримував ініціативи фонду: департамент сім’ї,  молоді і спорту Житомирської  ОДА, управління Житомирської  міської  ради,  в.о.Житомирського міського голови Л.В. Цимбалюк, батьки талановитої молоді, волонтери, небайдужі житомиряни.

Право представити 1 сторінку тематичного календаря та привітати присутніх із Різдвяними та Новорічними святами надано в.о.Житомирського міського голови Любові Цимбалюк: «Я з задоволенням підтримую подібні проекти, це проекти, які спрямовані на розвиток найдорожчого – наших дітей. Фонд відкриває таланти дітей, дає шанс показати і розвинути свої здібності.  Бажаю плідної подальшої діяльності Фонду. Сподіваюся, що прийдешній рік принесе мир в кожну українську оселю, виправдає всі наші сподівання, добрі надії та прагнення».
 
Святкова презентація тематичного календаря та вечір були присвячені  дітям житомирян, батьки яких не повернулись або постраждали в зоні АТО.
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове