Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403158
Прогноз погоди
100 дітей Житомира побачили нове шоу «Еволюція»
19 грудня 2014 року 14:07
18 грудня 2014 року 100 дітей міста Житомира відвідали концерт гурту «Авіатор», що проходив у м. Києві у  Національному палаці мистецтв «Україна». У цей день «Авіатор» запрошував усіх шанувальників на свій перший ювілейний концерт-шоу «Еволюція», присвячений 10-річчю створення гурту. Поїздка житомирської молоді відбулася за підтримки в.о. міського  голови Любові Цимбалюк.
 
«Хотілося зробити для дітей незвичайний подарунок до Дня святого Миколая – концерт такого рівня у столиці нашої держави, думаю, приємний сюрприз не лише для дитини, а й для дорослого», - зазначила Л.Цимбалюк.
 
Також вона поінформувала, що поїздка організована для дітей – вихованців школи-інтернату, обдарованих дітей міста Житомира, вихованців клубу «Пролісок» організації «Діти Сонця» та благодійного фонду «Берегиня Полісся».
 
Мама одного з хлопчиків зізнається: «Це перша поїздка моєї дитини у місто Київ. До цього усі концерти ми дивились лише по телевізору. Насправді, таким дітям бракує спілкування з однолітками, вже не кажу про якісь яскраві враження чи поїздки у інші міста».
 
Є серед делегації і діти, які неодноразово бували на кордоном, виступали самі та слухали концерти відомих артистів, проте і вони задоволені організованою поїздкою: «Дуже сподобалось. Бути безпосереднім учасником таких шоу нам випадає можливість нечасто, а якщо це ювілейні концерти, до яких готуються артисти роками – це дивовижно і незабутньо!»


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове