Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403141
Прогноз погоди
У Житомирі створено Центр обліку бездомних осіб
16 грудня 2014 року 15:17
16 грудня 2014 року відбулося підписання угоди про співпрацю між виконавчим комітетом Житомирської міської ради та благодійною організацією «Міський Центр обліку бездомних осіб».

Проект зі створення Центру обліку бездомних осіб в Житомирі розробила міська громадська організація "Милосердя". Дана угода дає право благодійній організації «Міський Центр обліку бездомних осіб» реєструвати бездомних осіб.
 
Проект складається з чотирьох етапів: виявлення безхатьків, їх реєстрація, відновлення документів та соціальна допомога і консультування.
 
Голова громадської організації "Милосердя" Владислав Паламарчук поінформував: «Ідея створення даного центру виникла ще 3 роки тому, проте лише сьогодні нас почули, і міська влада сприяє втіленню його в життя».
 
«Досвід інших міст показує результативність роботи таких Центрів. Сподіваюсь, що спільними зусиллями влади і громадських об’єднань ми дамо шанс на нове життя не одній людині, зміниться ситуація у місті Житомирі і з поширенням різних інфекційних хвороб серед безхатченків, а також зменшиться рівень злочинів», - зазначила в.о.міського голови Любов Цимбалюк.
 
Також вона зауважила, що кожна бездомна особа з’являлася в правовому полі, і окрім гуманітарної допомоги, харчування, одягу, кожен з них отримає шанс на нове життя.
 
Для виконання статутної діяльності благодійної організації «Міський Центр обліку бездомних осіб» Житомирською обласною радою надано в оренду приміщення за адресою: пров. 1-й Іподромний, 15а.
 
Очікувані результати проекту:
- зменшення явища бездомності в місті Житомирі;
- зменшення рівня злочинів;
- надання соціальних послуг бездомним особам та особам без громадянства, які на законних підстава проживали і після втрати прав на житло проживають на території України.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове