Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 35
візитів сьогодні: 5618
візитів всього: 590137
Прогноз погоди
У Житомирі презентували календар «Їх обличчя, його біографія»
23 грудня 2014 року 16:29
23 грудня 2014 року в прес-центрі Житомирської міської ради відбулась презентація тематичного календаря «Їх обличчя, його біографія» у рамках соціально-культурного проекту «Передай добро по колу». Організатором проекту виступив Благодійний фонд «Надія Є».
 
На зустрічі були присутні усі, хто долучився до створення даного проекту: голова фонду Надія Юшкевич, директор фонду Валентина Марчук, начальник відділу молодіжної політики департаменту сім’ї, молоді і спорту Житомирської ОДА Віктор Малюта, голова Молодіжного Активу Розвитку Віталій Сівко, директор студії урочистих подій «FIESTA STUDIO» Леся Ярмоленко та співак, композитор і партнер фонду «Надія Є» Олександр Воєвуцький.

Як зазначила голова Фонду Надія Юшкевич, у 2014 році фонд успішно реалізував 5 соціально-культурних проектів: «Перед втіленням нового проекту, який сьогодні анонсуємо, благодійний фонд «Надія Є» детально вивчив потенціал Житомира у галузі культури і, зокрема, духовних оберегів сучасності - музеїв міста. Ми прийшли висновку, що житомиряни не дуже знають і мало відвідують ці осередки культури. Ми хочемо привернути увагу навчальних закладів до цієї проблеми».

Також Надія Юшкевич зазначила, що календарі Фонд дарує освітнім закладам, бібліотекам, підлітковим клубам та медичним закладам міста Житомира.

Фонд надихнувся результатом свого дослідження і втілив у життя проект «Передай добро по колу» через створення тематичного настінного календаря на 2015 рік «Їх обличчя, його біографія» ( їх обличчя – це обличчя дітей житомирян, його біографія - це історія рідного міста, краю).

На сторінках настінного календаря – фото маленьких житомирян, зроблені у музеях області: в кімнатах, виставочних залах, серед музейних експонатів.
27 грудня 2014 року в приміщенні міського Палацу культури о 15.00 год. відбудеться творчий вечір «Українські ангелята творять добро», присвячений дітям, батьки яких не повернулись, або постраждали в зоні АТО.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare