Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399042
Прогноз погоди
«Духовні обереги сучасності – музеї Житомирщини і діти»
17 грудня 2014 року 16:35
17 грудня 2014 року в приміщенні Житомирської міської ради за сприяння в.о. міського голови Любові Цимбалюк проходить тематична виставка «Духовні обереги сучасності – музеї Житомирщини і діти». На виставці представлені роботи фотохудожника Олександра Тарасюка. В основу виставки ввійшли світлини, які створювались у співпраці з благодійним фондом «Надія Є» над виконанням соціально-культурного проекту «Передай добро по колу».
 
«Ми хочемо сприяти розвитку культури у нашому регіоні. І на виконання наших статутних завдань втілюється  декілька проектів. Так, минулого року був створений тематичний календар під назвою «Шевченко і діти», присвячений року Шевченка в Україні. У цьому році ми вирішили піти в музеї і в стилі модерн зробити знімки діток серед експонатів», - зазначила голова благодійного фонду «Надія Є» Надія Юшкевич.
 
Н.Юшкевич також зауважила, що музеї Житомирщини - це духовні обереги сучасності, і саме тому виникла ідея – зробити фото дітей у музеях міста Житомира.
 
«Було дуже цікаво працювати. По-перше, діти дуже безпосередні. По-друге, ми знаходились в тих музеях, які є в місті, але про них часто забувають самі житомиряни. Ми змогли доторкнутися до історії нашого міста і нашого краю. Я дуже радий, що мені випала нагода брати участь в цьому проекті», - зазначив автор робіт Олександр Тарасюк.
 
Також він поінформував, що фото дітей зроблені у Меморіальному музеї С.П.Корольова, Музеї космонавтики імені С.П.Корольова, Літературному музеї, Меморіальному музеї Лесі Українки, Обласному краєзнавчий музеї і Меморіальному музеї В.Г.Короленка.


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове