Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 16
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403148
Прогноз погоди
200 маленьких житомирян відвідали муніципальну ялинку
24 грудня 2014 року 12:37
24 грудня 2014 року розпочалися Новорічні дитячі вистави для дітей пільгових категорій, що проводяться за підтримки в.о. Житомирського міського голови Любові Цимбалюк. На перше свято та перегляд новорічної вистави "Новорічні пригоди мешканців казкового лісу" у Міський палац культури запрошено 200 дітей м. Житомира.
 
«Бажаю кожній дитині та кожній родині миру та добробуту. Хай здійсняться усі ваші мрії, дорогі діти. Нехай новий рік  виправдає всі наші сподівання, добрі надії та прагнення і принесе мир у кожну оселю українців», - побажала в.о.Житомирського міського голови Любов Цимбалюк та подякувала усім, хто долучився до проведення муніципальних новорічних свят.
 
Ведучий Новорічного свята Сніговик запросив дітей переглянути Новорічну виставу.
 
Як зазначила в.о.міського голови Л.Цимбалюк, у цьому році понад 6 тисяч дітей отримають вітання з різдвяними і новорічними святами та солодкі подарунки. Це обдаровані діти міста Житомира, діти з особливими потребами, з багатодітних, малозабезпечених та неповних сімей, діти-сироти, діти, які прибули до нас із східних областей України, діти, батьки яких захищають територіальну цілісність нашої держави. «Попри складну ситуацію в країні жодна дитина не повинна залишитися без свята. Усі діти чекають на дива та подарунки, і ми, дорослі, маємо створити це свято для кожного маленького громадянина України», - зауважила вона.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове