Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 19
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403138
Прогноз погоди
У Житомирі облаштовано пункт обігріву
29 грудня 2014 року 17:33
В.о.міського голови Любов Цимбалюк під час засідання виконавчого комітету міської ради поінформувала, що на період зниження температури повітря у Житомирі облаштовано пункт обігріву за адресою вул.Велика Бердичівська, 113. Громадяни, які потрапили у складну життєву ситуацію, надзвичайну ситуацію, викликану похолоданням, можуть прийти у пункт, випити гарячого чаю та зігрітися.
 
Як зазначила начальник управління соціального захисту міської ради Любов Петренко, у разі потреби будуть встановлені додаткові намети для обігріву безхатченків: «На сьогодні благодійна організація «Центр обліку бездомних осіб» проводить соціальне патрулювання. У пункті встановлено буржуйку для обігріву громадян, які цього потребують. Є відповідне розпорядження міського голови, і в разі потреби, будуть встановлені додаткові намети обігріву».


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове