Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403139
Прогноз погоди
У Житомирі вшанували учасників ліквідації аварії на ЧАЕС
12 грудня 2014 року 14:24
З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС, сьогодні, 12 грудня 2014 року, у місті Житомирі вшанували ліквідаторів аварії.
 
Зокрема, відбулось покладання квітів до меморіальної дошки пам’яті Міністра України у справах захисту населення від наслідків аварії на ЧАЕС Г.О.Готовчиця, до меморіального пам’ятника працівникам органів внутрішніх справ – жертвам  Чорнобиля, до пам’ятного знаку «Чорна біль» та покладання квітів біля пам’ятного знаку «Пожежним, що врятували світ».
 
В.о.міського голови Любов Цимбалюк зазначила, що напередодні відбулася зустріч з ліквідаторами аварії на Чорнобильській АЕС та були почуті усі проблеми, з якими живуть ці люди.
 
Також керівник міста зауважила: «Депутати Житомирської міської ради прийняли рішення до фінансування будівництва будинку по вул. Щорса, 155. Саме в цьому будинку чотири родини, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, отримають трьохкімнатні квартири. Це, звичайно, невеликий внесок, але будемо працювати далі, адже ці люди заслуговують на нашу повагу і допомогу».

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове