Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5462
візитів всього: 403148
Прогноз погоди
В.о.міського голови Л.Цимбалюк зупинила дію рішення про підвищення вартості проїзду
9 грудня 2014 року 12:06
В.о.Житомирського міського голови Любов Цимбалюк своїм розпорядженням зупинила дію рішення виконавчого комітету міської ради «Про встановлення вартості проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування», за яким було встановлено вартість проїзду у розмірі 3 грн. на міських автобусних  маршрутах та 2 грн. в міському електротранспорті.
 
«Виконавчий комітет прийняв відповідне рішення, міська рада не відмінила його. Проте я стверджую, що рішення недоопрацьоване. Своїм розпорядженням я зупиняю дію рішення міськвиконкому і доручаю першому заступнику міського голови Сергію Сухомлину та профільному заступнику міського голови Євгенію Демчику доопрацювати рішення про підняття тарифів і внести питання скасування рішення, вказаного в пункті 1 розпорядження,  на розгляд Житомирської міської сесії», - зазначила Л.Цимбалюк.
 
Зокрема, вона зауважила, що заступники міського голови мають доопрацювати проект рішення, довести обґрунтовані розрахунки до відома членів міськвиконкому, громадськості, доповісти це питання на всіх депутатських комісіях: «Люди мають розуміти, чому тарифи піднімаються, і що вони обґрунтовані!».
 
Як зазначила Л.Цимбалюк, вона призупинила рішення про підняття вартості проїзду у міському пасажирському транспорті до найближчої сесії міської ради, і звернулась до перевізників: «Сподіваюсь на розуміння і з боку перевізників. Треба довести громаді правильність рішення, обґрунтованість розрахунків, і тоді піднімати тарифи. Давайте попрацюємо разом і не будемо зараз приймати ніяких мір. Сьогодні вийшли люди, завтра не виїдуть маршрутки. Але це все - наша спільна відповідальність перед житомирянами».

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове