Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5433
візитів всього: 399034
Прогноз погоди
Ялинка з екологічними іграшками прикрашає Михайлівську
19 грудня 2014 року 17:15
На вулиці Михайлівській запалили ялинку, прикрашену іграшками-дитячими поробками.
 
Урочисте запалення ялинки та нагородження учасників конкурсу «Енергоефективному місту - екологічна новорічна іграшка на ялинку» відбулося сьогодні, 19 грудня 2014 року. Школярі міста – учасники конкурсу отримали подяки від громадської організації «Національний екологічний Альянс» та подарунки від в.о.міського голови Любові Цимбалюк.

Голова громадської організації «Національний екологічний Альянс» Юрій Цимбалюк вручив керівнику міста оберіг-ялинкову прикрасу і подякував за організацію цього конкурсу.

«Вітаю усіх зі святом і бажаю, щоб чудотворець завжди був поряд з вами усіма. Я впевнена, що все, що бажають в такі свята дорослі, усе, про що мріють маленькі українці - обов’язково збудеться. Тому хочу від нас усіх звернутися до Чудотворця і попросити миру в кожну родину, миру в усю Україну. Зі святом вас, добра всім!», - привітала Л.Цимбалюк.

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове