2009 | 2010 | 2011 | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
січень | лютий | березень | квітень | травень | червень |
липень | серпень | вересень | жовтень | листопад | грудень |
![](/data/files/parking.jpg)
![](/data/files/apetit.jpeg)
![](/data/files/detCAD.jpeg)
![](/data/files/IMG_0998(2).jpg)
![](/data/files/Micka RADA.jpg)
![](/data/files/images[10](2).jpg)
![](/data/files/lift(1).jpg)
1. Про виконання відділом по роботі зі зверненнями громадян міської ради делегованих повноважень
![](/data/files/adaptaciya.jpg)
![](/data/files/BODA.jpg)
"Місто – наш спільний дім. Допоможемо тим нашим городянам, хто цього вкрай потребує." - Житомирський міський голова Віра Шелудченко
![](/data/files/books.jpeg)
![](/data/files/Zluka4_wm(1).jpg)
![](/data/files/Doba_resize(1).jpg)
![](/data/files/images[2].jpg)
![](/data/files/IMG_8460_wm(1).jpg)
Після завершення освячення води в ополонці , яка була вирізана у вигляді православного хреста, заступник Житомирського міського голови Ігор Гундич, за народним звичаєм, викупався у хрещенській крижаній воді Тетерева.
У Житомирі з’явиться Центр волонтеріату та буде впроваджено проект “Дешевий хліб”, - зазначив начальник управління праці та соціального захисту населення міської ради Юрій Прокопець.
![](/data/files/oreya6(1).jpg)
![](/data/files/images[1](1).jpg)
![](/data/files/IMG_5192_wm(1).jpg)
За особистий внесок у розбудову держави, активну участь в громадському житті від імені міського голови В.Т.Шелудченко ювіляру вручено Почесну грамоту виконкому міської ради та цінний подарунок.
![](/data/files/TPANCPORT.jpg)
![](/data/files/small[1](6).jpg)
![](/data/files/MICKA%20PADA.jpg)
![](/data/files/zitomir(2).jpg)
![](/data/files/BODA.jpg)
Відбулася зустріч з ветеранами Великої Вітчизняної війни, активістами громадської організації «Міська рада ветеранів», яким у січні місяці виповнилося 90 років
![](/data/files/riz.jpg)