Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5614
візитів всього: 579670
Прогноз погоди
У Житомирі переймаються питанням соціальної адаптації молоді
27 січня 2009 року 15:00
Для мешканців Житомирського обласного соціального гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування проведено круглий стіл “Вчимося жити самостійно”. Організатор заходу – Житомирський міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді.

Як зазначила директор Центру Ольга Юрченко, соціальна адаптація молодих людей з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є надзвичайно важливою проблемою сьогодення.

На круглий стіл були запрошені юрист Центру Ткачук В.В., начальник інформаційно-аналітичного центру медичної статистики управління охорони здоров'я міськради Лукаш В.В., начальник відділу активної підтримки безробітних міського центру зайнятості Зелінський О.Г., спеціаліст з правових питань відділу та розподілу жилої площі міськради Павлюк Н.М

“З уст фахівців діти-сироти отримали необхідну інформацію щодо вирішення проблем працевлаштування, а також соціально-медичних, житлових та юридичних питань”, - зауважила О.Юрченко.

 

 

Міський центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді надає соціальні послуги сім'ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги, утворений Житомирською міською радою, є їй підзвітним і підконтрольним, підпорядкованим її виконавчому комітету, міському голові.

Адреса Центру: м. Житомир,  вул. Л. Українки, 43а, тел.: 47-09-42, 47-09-43.Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare