Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5633
візитів всього: 579649
Прогноз погоди
Герой Соціалістичної Праці Степан Бойко відзначив свій 85 день народження
14 січня 2009 року 12:16

У місті Житомирі проживає п'ять героїв Соціалістичної Праці та один повний кавалер ордена Трудової Слави. Серед них - Бойко Степан Григорович, якому 14 січня 2009 року виповнюється 85 років.
 

Від міської влади із поважною датою у житті Степана Григоровича привітали заступник міського голови Іван Заінчковський та начальник управління праці та соціального захисту населення Юрій Прокопець.

За особистий внесок в розбудову держави, активну участь в громадському житті ювіляру вручено Почесну грамоту виконкому міської ради та цінний подарунок.

 

Степан Григорович Бойко - учасник бойових дій на фронтах Великої Вітчизняної війни, брав участь у боях за Житомир, інвалід війни, підполковник у відставці.

Багато років працював у Червоноармійському районі: агрономом, директором машинно-тракторної станції, головою колгоспу. Маючи великий досвід і талант організації сільськогосподарського виробництва, працював першим секретарем райкомів партії Червоноармійського та десять років - Ружинського району, в агропромисловому об'єднанні „Укрхміль", управлінні охорони навколишнього природного середовища.

Герой Соціалістичної Праці, нагороджений орденом Вітчизняної війни 1 ступеня, медалями “За відвагу”, „За трудову доблесть” та іншими багатьма нагородами.

Брав активну участь в громадському житті, обирався депутатом Верховної Ради УРСР десятого скликання, неодноразово депутатом обласної та районних рад.

Разом з дружиною Марією Федорівною виховав трьох доньок, має внуків та правнуків.

 

 

Прес-служба Житомирської міської радиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare