Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 27
візитів сьогодні: 5195
візитів всього: 132614
Прогноз погоди
15.11.2016 - Про стимулювання впровадження енергоефективних заходів
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
 
РІШЕННЯ
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про стимулювання впровадження енергоефективних заходів
 
 
З метою впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних будинках міста та фінансової підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків міста, відповідно до статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Затвердити Порядок відшкодування відсотків або частини тіла кредиту за залученими у фінансових установах короткострокових та середньострокових кредитів на впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних житлових будівлях згідно з додатком 1.
 
2. Затвердити Примірний договір про відшкодування відсотків або частини тіла кредиту за залученими у фінансових установах короткострокових та середньострокових кредитів на впровадження енергоефективних заходів у багатоквартирних житлових будівлях згідно з додатком 2.
 
3. Визнати такими, що втратили чинність, пункти 2 та 3 рішення виконавчого комітету від 05.08.2015 №507 «Про погодження міської цільової програми підвищення енергоефективності м. Житомира на 2015-2017 роки».
 
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до розподілу обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове