Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508544
Прогноз погоди
 Діяльність комісії з охорони праці на підприємстві.

 

                                                 Діяльність комісії з охорони праці на підприємстві.

 

До комплексу заходів щодо охорони праці входить діяльність комісії з охорони праці, завдання якої – здійснення контролю роботи служби. До складу комісії може входити представник служби охорони праці, повинні входити уповноважений трудового колективу з питань охорони праці. Уповноважений не може бути членом адміністрації підприємства. Встановлюється періодичність контролюючих заходів (зазвичай раз на місяць), результати контролю оформляються спеціальним актом.

Якщо на підприємстві виявлені порушення правил охорони праці, то комісією з охорони праці складається акт, де перераховуються порушення, вказуються особи, винні у порушеннях і наслідки (якщо такі мали місце). Розробляються і затверджуються заходи щодо усунення порушень. Після усунення порушень проводиться повторна перевірка, за результатами якої також складається спеціальний акт.

У випадку виробничої травми, що наступила у результаті нещасного випадку на виробництві, затверджується комісія з розслідування нещасного випадку. Розслідування проводиться протягом трьох днів.

Безумовно, важко передбачити всі проблеми, які можуть виникнути, однак систематична і цілеспрямована робота з охорони праці дає можливість убезпечити життя і здоров'я людей від негативних факторів.

Хотілося б відзначити, що виконання правил охорони праці є обов'язком кожного працівника, і правильне оформлення документів, дотримання необхідних нормативних положень дає можливість керівникові захистити себе від недбалості або безвідповідальності співробітника стосовно власного здоров'я і правил безпеки.

 

 

Начальник відділення  

ВДФССНВ у м. Житомирі                                                                    Піхуля В.П.

 

липень 2016 р.

 

 Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare