Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132156
Прогноз погоди
05.07.2016 - Про припинення окремих комунальних підприємств  житлового господарства Житомирської міської ради шляхом приєднання
 
УКРАІНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
                              
 
 
від                             №_______              
                  м .Житомир
 
 
 
Про припинення окремих комунальних
підприємств  житлового господарства
Житомирської міської ради шляхом
приєднання
 
         Відповідно до статті 143 Конституції України, статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтей 104-112 Цивільного кодексу України та враховуючи призначення виконавчим комітетом міської ради на конкурсних засадах управителів багатоквартирних будинків згідно Закону України від 14.05.2015 року №417-УІІІ «Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку», міська рада
 
В И Р І Ш И Л А:
 
1.Припинити комунальні підприємства житлового господарства Житомирської міської ради у зв’язку зі зміною організаційних правовідносин у багатоквартирних будинках комунальної власності (створення ОСББ, призначення управителів багатоквартирних будинків після проведення конкурсу), а саме:
1.1. КП «ВЖРЕП №1», КП «ВЖРЕП №4», КП «ВЖРЕП №5», КП «ВЖРЕП №8», КП «ВЖРЕП №14», КП «ВЖРЕП №15» шляхом приєднання до  КП «ВЖРЕП №6» Житомирської міської ради (правонаступника).
1.2. КП «ВЖРЕП №3», КП «ВЖРЕП №11», КП «ВЖРЕП №13», КП «ВЖРЕП №16» шляхом приєднання до  КП «ВЖРЕП №9» Житомирської міської ради (правонаступника).
2. Утворити та затвердити склад комісій з припинення юридичних осіб згідно з додатками 1-10.
3. Комунальним підприємствам, що визнані припиненими, забезпечити передачу майна, прав та обов’язків до правонаступників у встановленому законодавством порядку.  
4. Встановити строк пред’явлення кредиторами своїх вимог до комунальних підприємств, що припиняються, протягом двох місяців з дня опублікування повідомлення про рішення щодо припинення юридичних осіб.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                     С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове