Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5184
візитів всього: 134393
Прогноз погоди
04.07.2016 - Про пайову участь замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _________ № ______
      м. Житомир
 
Про пайову участь замовників
будівництва (реконструкції)
у розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури м. Житомира
 
Розглянувши звернення замовників будівництва: Стецюк Марії Василівни, спільного підприємства «Агропродсервіс» та інвестора будівництва – платника пайового внеску житлово-будівельного кооперативу «Набережний квартал Житомир 2» щодо зміни умов договору пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира та рекомендацій узгоджувальної комісії при виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира від 16.06.2016 (протокол №3), відповідно до статей 5, 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2012 №559 «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м.Житомира» зі змінами, виконавчий комітет міської ради 
 
ВИРІШИВ:
1. Зменшити суму пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста замовнику реконструкції адміністративних приміщень під магазин непродовольчих товарів по вул. Київській, 79 в м.Житомирі Стецюк Марії Василівні до 2946,0 грн. Загальна сума сплати становить 2946,0 (дві тисячі дев’ятсот сорок шість) грн.
Внести відповідні зміни до договору пайової участі від 17.05.2016 № 28 шляхом укладання додаткової угоди.
2. Укласти тристоронній договір пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста із замовником нового будівництва двох багатоквартирних житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями громадського призначення по вул. Щорса, 99-Б (вул. Покровська, 99-Б) в м.Житомирі спільним підприємством «Агропродсервіс» та інвестором будівництва – платником пайового внеску житлово-будівельним кооперативом «Набережний квартал Житомир 2».
Встановити пайову участь замовника будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у розмірі 2% від кошторисної вартості об’єкту будівництва.
3. Управлінню капітального будівництва міської ради підготувати документи для укладання договору пайової участі та додаткової угоди на умовах, визначених даним рішенням.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О.
 
Міський голова                                                                          С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове