Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 132247
Прогноз погоди
30.06.2016 - Про аварійний житловий будинок № 59 по вул. Князів Острозьких в м. Житомирі
 
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                   м. Житомир
 
Про аварійний житловий будинок
№ 59 по вул. Князів Острозьких
в м. Житомирі
        
У зв’язку з незадовільним технічним станом житлового будинку № 59 по вул. Князів Острозьких, відповідно до статей 15, 18 Житлового кодексу УРСР та  ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
1. Визнати житловий будинок № 59 по вул. Князів Острозьких в м.Житомирі аварійним, таким, що загрожує обвалом і не підлягає капітальному ремонту та знести його.
2. Доручити відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради   (Сидун Н.І.) до 15 липня 2016 року відселити мешканців квартир № 9 даного будинку.
3. Управлінню житлового господарства міської ради (Кондратюк С. М.) та управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради (Дідківський М.В.) забезпечити до 1 серпня 2016 року розборку житлового будинку, зазначеного в пункті 1 даного рішення, механічним способом без оприбуткування матеріалів через непридатність їх для подальшого використання.
4. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємству № 11»  Житомирської міської ради    (Рихальський Л. А.), після відселення громадян, зняти з балансового обліку підприємства  житловий будинок № 59 по вул. Князів Острозьких.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                                 С. І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове