Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 25
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133029
Прогноз погоди
29.06.2016 - Про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2015-2016 років та завдання з підготовки до нового осінньо-зимового періоду 2016-2017 років
  
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від __________№________
               м. Житомир 
 
Про підсумки роботи міського
господарства в осінньо-зимовий
період 2015-2016 років та завдання
з підготовки до нового осінньо-
зимового періоду 2016-2017 років
 
Заслухавши інформації про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2015-2016 років та розглянувши завдання з підготовки міського господарства до роботи в наступному періоді 2016-2017 років, виконавчий комітет міської ради зазначає, що відповідними управліннями міської ради, комунальними підприємствами, організаціями, установами, забезпечено на належному рівні безаварійне функціонування зовнішніх та внутрішньобудинкових інженерних систем, своєчасне усунення недоліків, пов’язаних з порушенням тепло-, водопостачання та водовідведення, контроль за дотриманням санітарного стану вулиць міста, безперебійна робота міського громадського електротранспорту та стале функціонування міської інфраструктури.
Забезпечувався на належному рівні температурний режим у лікарнях, закладах освіти та інших закладах і установах соціально-культурного призначення, що відповідало санітарним нормам, аварійних ситуацій, що могли призвести до порушення температурного режиму не виникало.
Усі виявлені незначні недоліки у забезпеченні безперебійної роботи міського житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери були усунені службами спеціалізованих підприємств, проаналізовані на технічних нарадах, вжито необхідні заходи щодо недопущення їх в майбутньому.
Однак, залишаються проблемними питання розрахунків комунальних підприємств «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради та «Житомирводоканал» Житомирської міської ради за спожитий природний газ і електричну енергію відповідно.
         Враховуючи зазначене вище, з метою забезпечення належної підготовки об’єктів міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років, керуючись статтею 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконавчий  комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Інформацію про підсумки роботи міського господарства в осінньо- зимовий період 2015–2016 років взяти до відома та погодити основні заходи з підготовки міського господарства до роботи в новому осінньо-зимовому періоді 2016-2017 років.
2. Затвердити оперативний міський штаб з питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років у складі згідно з додатком 1.
3. Оперативному міському штабу з питань підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років забезпечити постійний контроль за підготовкою підприємств, установ і організацій, міського господарства до нового осінньо-зимового періоду.  З 15 липня 2016 року щомісяця заслуховувати керівників підприємств і організацій міста про хід підготовки до зими міського житлово-комунального господарства, об’єктів соціальної сфери, будівельного комплексу, благоустрою, дорожнього господарства та громадського транспорту.
4. Затвердити основні заходи щодо підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років згідно з додатками 2-8.
5. Виконавчим органам Житомирської міської ради забезпечити до 01.10.2016  року підготовку об’єктів благоустрою, водопровідно-каналізаційного, теплового, дорожньо-мостового господарства, житлового фонду, лікувально-профілактичних установ, шкільних та дошкільних навчальних закладів, закладів культури, міського електротранспорту до роботи в осінньо-зимовому періоді 2016-2017 року.
6. Комунальним підприємствам «Житомиртеплокомуненерго» Житомир-ської міської ради,  «Житомирводоканал» Житомирської міської ради постійно вживати всіх можливих заходів щодо підвищення рівня розрахунків і погашення існуючої заборгованості за енергоносії перед енергопостачальними компаніями ПАТ «ЕК «Житомиробленерго» та НАК «Нафтогаз України».
7. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою м.Житомира» Житомирської міської ради забезпечити постійний контроль за відновленням місць порушеного благоустрою під час проведення ремонтних робіт на підземних інженерних мережах, з урахуванням строків завершення ремонтних робіт до 30 жовтня 2016 року.
8. Директорам   КП «ВЖРЕП №1,5,6,9,11,13,14-16, Житомирської міської ради ПП «ВЖРЕП №4», ПП «АММОНН», ПП «КВЖРЕП №8», ТОВ “Керуюча компанія  “КомЕнерго-Житомир”, головам правлінь ЖБК – 1, 2, “Космос”, “Полісся”, ОСББ,   та керівникам інших відомчих житлово-експлуатаційних підприємств рекомендувати:
8.1. Забезпечити якісну підготовку та обстеження житлового  фонду, належне санітарне утримання та обслуговування прибудинкових  територій, тротуарів, приведення в технічно справний стан димових і вентиляційних каналів та внутрішньобудинкових інженерних систем і комунікацій, заміну приладів  та запірної арматури, що відпрацювали амортизаційний термін;
8.2. Спільно КП «Інформаційно видавничий центр» Житомирської міської ради, КП «Міський інформаційний центр» Житомирської міської ради  забезпечити проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням міста щодо необхідності економного та раціонального використання води, тепла, електроенергії та газу, належного утеплення квартир, сходових клітин, вхідних дверей та виходів на горища, підготовки підвідомчого житла до експлуатації відповідно до вимог встановлених державних соціальних стандартів у сфері житлово-комунального обслуговування, а також стосовно проведення своєчасних розрахунків за надані житлово-комунальні послуги і відшкодування витрат на їх оплату.
9. КП «АТП-0628» Житомирської міської ради, КП «ВЖРЕП №11» Житомирської міської ради, ТОВ “Екопоінт - Житомир”, ПП «ВЖРЕП №4» забезпечити  своєчасне  вивезення  твердих  побутових  відходів  та підготовку до експлуатації в зимових умовах спецтехніки,  полігону  для  захоронення  твердих  побутових відходів.
10. Керівникам підприємств життєзабезпечення міської інфраструктури забезпечити постійну готовність сил, засобів та об’єктових матеріальних резервів до ліквідації надзвичайних ситуацій і аварій в інженерних системах на об’єктах життєзабезпечення міста в осінньо-зимовий період 2016 – 2017 років.
11. Управлінню по зв’язках з  громадськістю Житомирської міської ради  забезпечити висвітлення в засобах масової інформації даного рішення.
12. Рекомендувати:
12.1. Керівникам відомчих підприємств, установ, організацій усіх форм власності, що мають на своєму балансі житловий фонд, гуртожитки організувати та забезпечити виконання необхідних заходів з підготовки теплових господарств та систем теплопостачання до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.
Заготовити необхідний інвентар, інструменти, сипучі та інші протиожеледні матеріали для роботи в зимових умовах.
12.2. Керівникам управлінь, департаментів та відділів Житомирської міської ради, підвідомчих їм структурних підрозділів підприємств, організацій, закладів (об’єктів) надавати оперативному міському штабу, не пізніше 10-го числа кожного місяця, оперативну інформацію стосовно проведення підготовчих робіт та щодо забезпечення в опалювальний період 2015-2016 років реальної економії енергетичних ресурсів та стосовно їх раціонального використання.
12.3. Районним відділам державної виконавчої служби Житомирського міського управління юстиції активізувати роботу щодо своєчасного виконання рішень судів про стягнення заборгованості з фізичних та юридичних осіб за надані житлово-комунальні послуги.
12.4. Житомирському РЕМ та комунальному підприємству «ЕМЗО «Міськсвітло» Житомирської міської ради забезпечити розчистку зелених насаджень в охоронних зонах повітряних електричних ліній та у місцях проходження розподільчих повітряних електричних мереж, біля контактних мереж зовнішнього освітлення і засобів регулювання дорожнього руху. 
13. Управлінню по зв’язках з громадськістю Житомирської міської ради забезпечити постійне висвітлення інформації про хід підготовки міського господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років.
14. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету міської ради від 17.06.15. № 365 «Про підсумки роботи міського господарства в осінньо-зимовий період 2014-2015 років та завдання з підготовки до нового осінньо-зимового періоду 2015-2016 років», від 07.10.15. №693 «Про початок опалювального сезону 2015-2016 років» та від 09.10.15. №720 «Про внесення змін до рішення міськвиконкому від 07.05.15. №693 «Про початок опалювального сезону 2015-2016 років».
15. Персональну відповідальність за якісну підготовку підвідомчих об’єктів до опалювального сезону 2016-2017 років, раціональне використання паливно-енергетичних ресурсів, належне утримання об’єктів соціальної сфери, міської інженерно-транспортної інфраструктури, безперебійне функціонування об’єктів забезпечення життєдіяльності міста та громадського транспорту, покласти на керівників виконавчих органів ради згідно повноважень.
16. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради та заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень.
 
Міський голова                                                                    С. І. Сухомлин
 
11.07.2016 - внесено зміни у Проект рішення


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове