Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 22
візитів сьогодні: 5182
візитів всього: 131970
Прогноз погоди
Подяка від МГО «Об’єднання переселенців із Чорнобильської зони»
Житомирському міському голові
Сухомлину С.І.
 
Шановний Сергію Івановичу!
 
Громадська організація від імені своїх членів, які є учасниками ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС, пдовами ліквідаторів та постраждалими від аварії на ЧАЕС і проживають на мікрорайоні «Хмільники» м. Житомира, висловлює щиру вдячність за матеріальну допомогу, надану Житомирською міською радою громадянам зазначених категорій у зв’язку з 30-ою річницею Чорнобильської катастрофи.
Зазначена матеріальна допомога засвідчила повагу міської ради до громадян, які ліквідовували наслідки найбільшої світі техногенної катастрофи, жінок, які внаслідок захворювань та передчасної смерті чоловіків стали вдовами, переселенців із Народицького району, які до переселення в м.Житомир більше 4 років жили і працювали в зоні безумовного (обов’язкового) відселення ЧАЕС. Завдяки Вашій турботі малозабезпечені сім’ї вирішили ряд соціально-побутових проблем.
Переселенці з Чорнобильської зони з великою повагою відносяться до Житомирської міської ради, яка у 1990 році прийняла рішення про одноразове виділення 50 квартир для сімей з дітьми із Народицького району.
При потребі ми готові підтримати ініціативи міської ради щодо благоустрою території міста та у проведенні інших заходів.
 
Керівник МГО «Об’єднання переселенців
із Чорнобильської зони»                                                 І.М. Шульга


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове