Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 133023
Прогноз погоди
21.06.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків   
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
 
Про зняття з балансу багатоквартирних
жилих будинків і передачу їх в управління
об’єднань співвласників багатоквартирних будинків              
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Лисенко-6» Доценко М.І., «КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ 79» Дорошенко С.Г., «Михайла Грушевського» Баженова Л.А., «Хмеляр» Жуковського М.С., «Білий дім 85» Шнайдера О.В., «Селецька 21» Ковеня С.С., «Затишок 44» Журбенко Ю.М., «Велика Бердичівська 64-Б» Бабич А.А. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №3» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №6 по вул. Лисенка в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Лисенко-6».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №8» Житомирської міської ради:
2.1 зняти з балансу жилий будинок №79 по вул. Князів Острозьких в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «КНЯЗІВ ОСТРОЗЬКИХ 79»;
2.2 зняти з балансу жилий будинок №105а по вул. Михайла Грушевського в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Михайла Грушевського».
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №11» Житомирської міської ради:
3.1 зняти з балансу жилий будинок №1 по пров. Тютюновому в  м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Хмеляр»;
3.2 зняти з балансу жилий будинок №85 по вул. Івана Мазепи в  м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Білий дім 85».
4. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №13» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №21 по вул. Селецькій в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Селецька 21», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
5. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №15» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №44 по вул. Лесі Українки в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Затишок 44».
6. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №64б по вул. Великій Бердичівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Велика Бердичівська 64-Б».
7. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
8. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове