Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132378
Прогноз погоди
17.06.2016 - Про припинення та надання права користування земельними ділянками     
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
сесія сьомого скликання
 
від                    №          
           м. Житомир
 
Про припинення та надання права
користування земельними ділянками     
 
Розглянувши клопотання товариства з обмеженою відповідальністю «Архбудінвест-Полісся», відповідно до Земельного кодексу України, Законів України: «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр», Постанови Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051 «Про затвердження порядку ведення Державного земельного кадастру», рекомендації Погоджувальної ради, міська рада
        
ВИРІШИЛА:
 
1. Достроково розірвати договір оренди землі укладений з товариством з обмеженою відповідальністю «Архбудінвест-Полісся» та зареєстрований у книзі записів реєстрації договорів 20.11.2007р. за № 040720900410, земельна ділянка площею 0,0954 га за адресою вул. 1-го Травня, 63-а.
Підстава: клопотання ТОВ «Архбудінвест-Полісся» від _________.
 
Зарахувати вилучену земельну ділянку площею 0,0954 га за адресою вул. 1-го Травня, 63-а до земель комунальної власності територіальної громади міста не наданих у власність і користування.
 
2. Надати товариству з обмеженою відповідальністю «Архбудівнест-Полісся» в оренду земельну ділянку площею __га за адресою _____ для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку (02.03).
Категорія земель: Землі житлової та громадської забудови.
Кадастровий номер: _____________.
Відомості про обмеження у використанні земельної ділянки: __________,
Підстава: клопотання ТОВ «Архбудінвест-Полісся» від 22.02.2016р., витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку від _______.
 
3. Суб'єкту земельних відносин (землекористувачу) протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договорів оренди земельних ділянок та протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
У разі несвоєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди землі та реєстрації прав на земельні ділянки, управлінню регулювання земельних відносин письмово повідомити орендарів щодо укладання договорів оренди земельних ділянок.
 
4. У разі несвоєчасного оформлення та реєстрації прав на земельні ділянки, управлінню регулювання земельних відносин та юридичному департаменту Житомирської міської ради звернутися з претензійно-позовною заявою до суду.
 
5. Доручити органам Держгеокадастру внести необхідні зміни до земельно-облікових даних.
 
6. Зобов’язати землекористувачів створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.
 
7.Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами.
 
8. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                    С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове