Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 18
візитів сьогодні: 5191
візитів всього: 133723
Прогноз погоди
09.06.2016 - Про забезпечення реалізації спортивного заходу «Футбол просто неба»
УКРАЇНА 
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 
ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ 
РІШЕННЯ
 
від _____________ № ______
                             м. Житомир
 
 
Про забезпечення реалізації спортивного заходу «Футбол просто неба»
 
 
З метою пропаганди здорового способу життя, популяризації футболу в м.Житомирі, відповідно до статті 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Затвердити місце розташування трансляції ЄВРО-2016 в рамках заходу «Футбол просто неба» на території літнього театру «Ракушка» КПр«Парк» Житомирської міської ради.
2. Комунальному підприємству «Парк» Житомирської міської ради підготувати територію літнього театру «Ракушка» до проведення спортивного заходу «Футбол просто неба», який триватиме з 10 червня по 10 липня 2016 року в рамках проведення фінальної частини чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2016.
3. Рекомендувати Житомирському відділу поліції ГУНП в Житомирській області забезпечити охорону громадського правопорядку на території парку культури та відпочинку ім.Ю.Гагаріна під час перегляду матчів фінальної частини чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2016.
4. Управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради забезпечити безпечні умови проведення заходу.
5. Управлінню транспорту і зв’язку міської ради продовжити роботу громадського транспорту до 24 години у період перегляду матчів фінальної частини чемпіонату Європи з футболу ЄВРО-2016.       
6. Управлінню культури міської ради забезпечити підключення апаратури до електромережі, роботу мікрофонів, звукопідсилюючої апаратури на час проведення заходу «Футбол просто неба» з 10 червня по 10 липня 2016 року.
7. Управлінню житлового господарства облаштувати територію біля літнього театру «Ракушка» з 10 червня по 10 липня 2016 року біотуалеами та додатковими сміттєзбиральними засобами.
8. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради інформувати населення міста через засоби масової інформації щодо даного заходу.
9. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради Чиж Н.М.
 
 
 
Міський голова                                                                    С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове