Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132151
Прогноз погоди
09.06.2016 - Про вступ міської ради до добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації «Енергоефективні міста України»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
 
від___________ № _____
                  м. Житомир
 
Про вступ міської ради до добровільного об’єднання органів місцевого
самоврядування – Асоціації «Енергоефективні міста України»
 
 
З метою підвищення ефективності використання енергетичних ресурсів, посилення енергетичної безпеки, покращення якості енергетичних послуг, захисту довкілля та забезпечення сталого розвитку громади міста Житомир, визнаючи Статут добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування Асоціації «Енергоефективні міста України», керуючись частиною другою статті 142 Конституції України, статтею 10 Європейської Хартії місцевого самоврядування, статтями 15 та 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Вступити до добровільного об’єднання органів місцевого самоврядування – Асоціації «Енергоефективні міста України».
2. Уповноважити міського голову подати до Правління Асоціації «Енергоефективні міста України» заяву про вступ до Асоціації «Енергоефективні міста України», представляти інтереси територіальної громади міста Житомир в Асоціації «Енергоефективні міста України» особисто або через призначених ним посадових осіб виконавчих органів ради.
3. Уповноважити міського голову укласти з Асоціацією «Енергоефективні міста України» угоду про сплату вступного та щорічних членських внесків.
4. Департаменту бюджету та фінансів щорічно передбачати в міському бюджеті кошти на сплату членських внесків до Асоціації «Енергоефективні міста України».
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків та депутатську комісію з питань бюджету, економічного розвитку, комунальної власності, підприємництва, торгівлі та залучення інвестицій.
 
 
Міський голова                                                                                    С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове