Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 24
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133029
Прогноз погоди
08.06.2016 - Про проведення в місті Житомирі шкільного базару до нового навчального 2016-2017 року
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
        від ______________№_____________
                  м. Житомир
 
Про проведення в місті Житомирі
шкільного базару до нового
навчального 2016-2017  року
 
 
        З метою своєчасного  забезпечення школярів необхідним приладдям, одягом, товарами спортивного призначення та іншими товарами до нового навчального року,  враховуючи  звернення суб’єктів господарювання та  відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий  комітет міської ради
 
 
ВИРІШИВ:
 
1. Організувати з 04 липня  по 04 вересня 2016 року  виїзну торгівлю  товарами шкільного асортименту за адресами: вул. І. Кочерги, 5-а, вул. Київська, 77, майдан Житній ринок, 1 за умов отримання згоди землекористувача,  відповідно до схем розміщення тимчасових торговельних місць на період проведення шкільного базару, розроблених та погоджених управлінням містобудування, архітектури та дизайну міського середовища міської ради, згідно з додатком.
2. Суб’єктам господарювання, які здійснюватимуть торгівлю непродовольчими товарами шкільного асортименту  за адресами, вказаними в п.1  даного  рішення:
2.1 узгодити асортиментний перелік товарів для реалізації за вказаними адресами з  управлінням  Держпродспоживслужби  в м. Житомирі;
       2.2 забезпечити  утримання  тимчасових торговельних місць та прилеглої  до них території в належному санітарному стані, укладання договору на вивіз твердих побутових відходів на період проведення шкільного базару, а також наявність урни на місці здійснення діяльності.
 
       3. Комунальному підприємству «Інспекція з благоустрою міста Житомира»  Житомирської міської ради забезпечити контроль за  утриманням  території за вказаними адресами в належному санітарному стані.
       4. Управлінню по зв’язках з громадськістю міської ради дане рішення опублікувати  в засобах  масової  інформації та на  офіційномі сайті Житомирської міської ради.
       5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника   міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з  розподілом  обов’язків.
 
Міський голова                                                                                 С. І. Сухомлин
 
13.06.2016 Внесено додаток
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове