Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71807
Прогноз погоди
06.06.2016 - Про  взяття на облік  громадян, які потребують надання житлових приміщень з фонду житла для тимчасового  проживання та внесення змін в облікову справу
                                                           
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від   ___________________  №  __________                    
м. Житомир
                                                    
Про  взяття на облік  громадян,
які потребують надання житлових
приміщень з фонду житла для
тимчасового  проживання та
внесення змін в облікову справу
   
Розглянувши заяви громадян про взяття на облік для надання житлового приміщення з фонду житла для тимчасового проживання  та про внесення змін в облікову справу, пропозиції комісії з формування та використання фонду житла для тимчасового проживання громадян при міськвиконкомі (протокол від 16.05.2016 № 2), відповідно до статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, пунктів 2, 3, 7, 10 Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.04 № 422, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Взяти на облік у міськвиконкомі для надання житлового приміщення Б. Л.Д., 1946 року народження, яка має право на першочергове забезпечення житловим приміщенням з фонду житла для тимчасового проживання, як особа пенсійного віку.
Підстава: особиста заява, рішення виконавчого комітету Житомирської міської ради від 27.11.97р. № 620 «Про обстеження технічного стану жилих будинків міста», довідка з Управління Пенсійного фонду України в  м. Житомирі Житомирської області від 21.03.16р. № 809.
2. Виключити зі складу сім’ї І. В. М., яка перебуває на обліку громадян, які потребують надання житлового приміщення з фондів житла для тимчасового проживання з 05 вересня 2012 року, дочку І. О. В., 1988 року народження та зняти її з обліку.
Підстава: особиста заява І.О.В.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фещенка О.А.
 
Міський голова                                                                             С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.