Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 21
візитів сьогодні: 5037
візитів всього: 71793
Прогноз погоди
06.06.2016 - Про надання жилої площі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ______________№_____ 
м. Житомир
 
Про надання жилої площі
 
Розглянувши заяви громадян та надані документи, враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі (протокол від 30.05.2016 № 6) та комісії при міськвиконкомі з формування та використання фонду житла для тимчасового проживання громадян (протокол від 23.05.2016 № 2), відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 № 422, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати в порядку тимчасового поліпшення житлових умов однокімнатну квартиру № …, жилою площею …  кв.м. в будинку № … по провулку 1-му П…, учаснику бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України С.. Б…Б…, одному, який перебуває на квартирному обліку у міськвиконкомі в загальній черзі з 19.11.2014 за   № 4958 та в списку першочергового одержання житла за № 1947, як учасник бойових дій, без зняття з квартирного обліку.
Підстава: особиста заява С… Б.Б., пункт 54 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, рішення виконавчого комітету міської ради від 20.04.2016 № 301 «Про обстеження технічного стану житлових будинків».
2.  Виключити з фонду житла для тимчасового проживання громадян та надати в порядку тимчасового поліпшення житлових умов однокімнатну квартиру № …, жилою площею … кв.м. в будинку № … по вул. В…, А… Н… В…, на склад сім’ї дві особи (вона, син – А…В… О…, 19… р.н.), яка перебуває на квартирному обліку у міськвиконкомі в загальній черзі з 30.05.1986 р. за № 338, без зняття з квартирного обліку.   
Син заявниці - учасник бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
 Підстава: особисті заяви А…Н.В., А…В.О., пункт 54 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, рішення Житомирського апеляційного адміністративного суду від 26.05.2015  по справі   № 296/1628/15-а
2. Відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради видати ордери згідно з даним рішенням.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фещенка О.А.
 
Міський голова                                                                                 С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.