Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5195
візитів всього: 134006
Прогноз погоди
06.06.2016 - Про надання жилої площі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ______________№_____ 
м. Житомир
 
Про надання жилої площі
 
Розглянувши заяви громадян та надані документи, враховуючи пропозиції громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі (протокол від 30.05.2016 № 6) та комісії при міськвиконкомі з формування та використання фонду житла для тимчасового проживання громадян (протокол від 23.05.2016 № 2), відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, Порядку надання і користування житловими приміщеннями з фондів житла для тимчасового проживання, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2004 № 422, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати в порядку тимчасового поліпшення житлових умов однокімнатну квартиру № …, жилою площею …  кв.м. в будинку № … по провулку 1-му П…, учаснику бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України С.. Б…Б…, одному, який перебуває на квартирному обліку у міськвиконкомі в загальній черзі з 19.11.2014 за   № 4958 та в списку першочергового одержання житла за № 1947, як учасник бойових дій, без зняття з квартирного обліку.
Підстава: особиста заява С… Б.Б., пункт 54 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, рішення виконавчого комітету міської ради від 20.04.2016 № 301 «Про обстеження технічного стану житлових будинків».
2.  Виключити з фонду житла для тимчасового проживання громадян та надати в порядку тимчасового поліпшення житлових умов однокімнатну квартиру № …, жилою площею … кв.м. в будинку № … по вул. В…, А… Н… В…, на склад сім’ї дві особи (вона, син – А…В… О…, 19… р.н.), яка перебуває на квартирному обліку у міськвиконкомі в загальній черзі з 30.05.1986 р. за № 338, без зняття з квартирного обліку.   
Син заявниці - учасник бойових дій, який брав безпосередню участь в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.
 Підстава: особисті заяви А…Н.В., А…В.О., пункт 54 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, рішення Житомирського апеляційного адміністративного суду від 26.05.2015  по справі   № 296/1628/15-а
2. Відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради видати ордери згідно з даним рішенням.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                    
 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фещенка О.А.
 
Міський голова                                                                                 С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове