Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5190
візитів всього: 133709
Прогноз погоди
06.06.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління ОСББ «Чуднівська 108-Б», ОСББ «Свій дім-112»                          
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу багатоквартирних
жилих будинків і передачу їх в управління
ОСББ «Чуднівська 108-Б», ОСББ «Свій дім-112»                          
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Чуднівська 108-Б» Міщенко Г.М., «Свій дім-112» Солохи І.П., про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №108б по вул. Чуднівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку   «Чуднівська 108-Б».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №15» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №112 по вул. Князів Острозьких в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку   «Свій дім-112».
3. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
4. Зобов’язати голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-2, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове