Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 52
візитів сьогодні: 5570
візитів всього: 508562
Прогноз погоди
Виплата пенсій  внутрішньо переміщеним особам
17.03.2016 року набрала законної сили постанова Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 року № 167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», зокрема, до постанови Кабінету Міністрів України від 05.11.2014 року № 637 «Про здійснення соціальних виплат переміщеним особам».
Починаючи з 01.07.2016 року виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання), усіх видів соціальної допомоги та компенсацій, довічних державних стипендій за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, коштів Пенсійного фонду України, фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування, що призначені внутрішньо переміщеним особам, здійснюється через рахунки та мережу установ і пристроїв публічного акціонерного товариства "Державний ощадний банк України".
В зв’язку з вищезазначеним, одержувачам пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами необхідно відкрити поточний рахунок в ПАТ "Державний ощадний банк України" до 20.06.2016 року для переведення виплати пенсії.
Заяви про виплату пенсій через ПАТ „Державний ощадний банк України” подаються у відповідності до Порядку виплати пенсій та грошової допомоги за згодою пенсіонерів та одержувачів допомоги через їх поточні рахунки у банках, затвердженого постановою Кабінету міністрів України від 30.08.1999 №1596, до органів Пенсійного фонду за місцем проживання одержувачів пенсій. Крім того,  можна залишити заяву про виплату пенсій через ПАТ „Державний ощадний банк України” безпосередньо у банку.
Водночас повідомляємо, що постановою  Кабінету Міністрів України від 14.03.2016 року    № 167  визначено, що для ідентифікації одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами, та забезпечення виплати їм пенсій здійснюється емісія платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням на них графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
На виконання зазначеного, Пенсійним фондом України розроблено Порядок емісії платіжних карток, які одночасно є пенсійним посвідченням, затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 08.04.2016 №7-1 (далі - Порядок), для одержувачів пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами.
Згідно із п.7 зазначеного Порядку виготовлення електронних пенсійних посвідчень здійснюється на підставі заяви, поданої до територіального органу Пенсійного фонду України. До заяви додаються паспорт, довідка про присвоєння ідентифікаційного номера, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи.
Згідно із вимогами постанови Кабінету Міністрів України  від 14.03.2016 №167 не пізніше ніж з 1 серпня 2016 року ПАТ „Державний ощадний банк України” буде розпочато за зверненням клієнтів за власний рахунок виготовлення та обмін існуючих платіжних карток на платіжні картки, які одночасно є пенсійним посвідченням, із зазначенням графічної та електронної інформації про власника та його електронного цифрового підпису.
Отже, до зазначеної дати необхідно подати  заяву до територіального органу Пенсійного фонду України для виготовлення електронного пенсійного посвідчення.
Одержувачам пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами та зареєстровані в Корольовському, Богунському району м. Житомира необхідно з'явитися за адресою: м. Житомир, пл. Польова, 8, контактні телефони: 333085, 333979; одержувачам пенсій, які є внутрішньо переміщеними особами та зареєстровані в Житомирському районі  необхідно з'явитися за адресою: м. Житомир, вул. Перемоги, 48а контактні телефони: 424846, 424847.
 
 
Завідувач сектору перерахунку пенсій                              С. В. Немеровська
Житомирського міського відділу з
питань призначення та перерахунку
пенсій № 1 Житомирського об’єднаного
управління в Житомирській області


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare