Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70651
Прогноз погоди
01.06.2016 - Про звітування Житомирського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів  Житомирської міської
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА  РАДА
РІШЕННЯ
 
від _________________ № ________
             м. Житомир 
 
Про звітування Житомирського міського голови, виконавчих органів,
постійних комісій та депутатів  Житомирської міської
 
З метою ефективного спілкування та звітування органами місцевого самоврядування перед громадою та відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада:
 
ВИРІШИЛА:
1.Затвердити Положення про звітування Житомирського міського голови, виконавчих органів, постійних комісій та депутатів Житомирської міської ради (далі - Положення, додається).
2. Управлінню по зв’язкам з громадськістю організувати роботу щодо висвітлення Положення в місцевих засобах масової інформації.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на секретаря міської ради та постійну депутатську комісію з питань депутатської діяльності, регламенту, дотримання законодавства та протидії корупції.
 
Міський голова                                                           С.І. Сухомлин
 

Cуб'єкт подання проекту депутат міської ради Мойсеєв Ю.В.

Зауваження юридичного департаменту до проекту рішення ЗавантажитиВсі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.