Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70657
Прогноз погоди
01.06.2016 - Про надання дозволу на  складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок громадянам, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні
 

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я  
сесія  шостого  скликання
 
від __________ №  ______                                                                           
м. Житомир
 
Про надання дозволу
на  складання проектів землеустрою щодо
відведення земельних ділянок громадянам,
які приймали участь у антитерористичній операції по
врегулюванню кризової ситуації в Україні
 
Розглянувши заяви громадян та представлені ними документи, на підставі Земельного кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про Державний земельний кадастр”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, “Про Державну реєстрацію речових  прав на нерухоме майно та їх обтяжень”,  “Про регулювання містобудівної діяльності”, Постанови Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 №1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”, Наказ Міністерства Регіонального розвитку “Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації ” від 16.11.2011 № 290,  враховуючи протоколи засідань робочої групи для розгляду клопотань громадян, які приймали участь у антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні та звернулись стосовно надання дозволів на складання проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок від 29.03.16 та 18.04.16 міська рада,   
 
ВИРІШИЛА:
1. Надати дозвіл громадянам (учасникам АТО), які отримали поранення приймаючи участь в антитерористичній операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні,  згідно з додатком. 
 
2. Внести зміни в додаток  до  рішення сесії міської ради від 16.03.16 № 182 «Про затвердження складу робочої групи» доповнивши   склад робочої групи  наступним виразом: «- Кравчук Руслан Вікторович, головний спеціаліст Державної служби у справах ветеранів війни та учасників АТО».
 
 Підстава: Протокол засідання робочої групи від 18.04.16
 
3.  Громадянам, яким надано дозвіл на виготовлення відповідної  документації із землеустрою, звернутися до проектних організацій, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників для проведення комплексу землевпорядних робіт. Розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
 
 4. Виготовлені проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  надати до Житомирської міської ради для подальшого розгляду та затвердження міською радою.
 
5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                             С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.