Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 37
візитів сьогодні: 5210
візитів всього: 132378
Прогноз погоди
01.06.2016 - Про  затвердження проектів  землеустрою   щодо відведення земельних ділянок громадянам, які  приймали участь у антитерористичній   операції по врегулюванню кризової ситуації в Україні

 УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
 сесія   сьомого  скликання
 
від   ___________    № _____
 
 
 
Про  затвердження проектів  землеустрою  
щодо відведення земельних ділянок
громадянам, які  приймали участь у
антитерористичній   операції по
врегулюванню кризової ситуації в Україні
 
 
Розглянувши заяви громадян   та проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, керуючись Земельним  кодексом  України,   Законами України: “Про Державний земельний кадастр”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій” та  “Про Державну  реєстрацію  речових  прав на нерухоме майно  та їх обтяжень”,  Постановою Верховної Ради України від 13.03.1992р. №2200-ХІІ “Про прискорення земельної реформи та приватизацію землі”,  Постановою Кабінету  Міністрів України  від 17.10.2012 № 1051 “Про затвердження порядку ведення  Державного земельного кадастру”,   міська рада  
 
ВИРIШИЛА:
1.Затвердити проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок  та надати земельні ділянки у власність  згідно з додатком (кількість землекористувачів 9).
 2. Протягом двох місяців з дати прийняття  даного рішення,  землекористувачам звернутись до підрядних організацій  щодо   винесення  межі земельних ділянок  в натурі (на місцевості) та  зареєструвати  правовстановлюючі документи відповідно до вимог чинного законодавства.
 У разі не своєчасного  оформлення та державної реєстрації, в установленому законом  порядку,  права власності на  земельну ділянку, управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради  направити  матеріали щодо правомірності використання землі в органи державного  контролю за використанням та охороною земель Житомирської  області.
Громадянам, яким  передаються  у власність  земельні ділянки на підставі проектів  землеустрою щодо відведення земельних ділянок (об’єкти нерухомого майна відсутні),   сплатити  відновну вартість  зелених насаджень, що розміщенні на земельній ділянці  та представити  копію платіжних доручень   до отримання  витягу з даного рішення.
            
3. Землевласникам та землекористувачам забезпечити можливість доступу на земельні ділянки відповідним службам для обслуговування і ремонту об’єктів загального користування та інженерної інфраструктури.
 
4. Попередити  заявників про те, що Житомирська міська рада та її виконавчі органи не несуть  відповідальності, за  достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених  технічною документацією із землеустрою. 
 
5. Укласти договір пайової участі у розвитку  інфраструктури населеного  пункту та перерахувати  відповідні  кошти до місцевого бюджету до прийняття  об’єкта  будівництва  в експлуатацію у разі  проведення  капітального  будівництва на орендованій (власній)  земельній ділянці, крім  випадків  передбачених пунктом   4 статті  40 Закону  України «Про  регулювання містобудівної діяльності». 
  
6 Контроль за виконанням даного рiшення покласти на першого заступника  міського голови   з   питань  діяльності  виконавчих органів ради  відповідно до покладених повноважень та на постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
   Міський голова                                                                                      С.І. Сухомлин              
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове