Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 45
візитів сьогодні: 5353
візитів всього: 281399
Прогноз погоди
30.05.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління ОСББ «Фортеця-20», ОСББ «Грушевського 71»,                            ОСББ «Сузір’я-10», ОСББ «Затишок у домі»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу багатоквартирних
жилих будинків і передачу їх в управління
ОСББ «Фортеця-20», ОСББ «Грушевського 71»,                           
ОСББ «Сузір’я-10», ОСББ «Затишок у домі»
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Фортеця-20» Пьострої С.В., «Грушевського 71» Кузінського В.В., «Сузір’я-10» Ватульєва М.В., «Затишок у домі»  Перегуди Т.В. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №20 по вул. Леха Качинського в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку               «Фортеця-20».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №8» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №71/105 по вул. Михайла Грушевського в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Грушевського 71».
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №9» Житомирської міської ради:
3.1 зняти з балансу жилий будинок №10 по вул. Вокзальній в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Сузір’я-10», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира;
3.2 зняти з балансу жилий будинок №10 по вул. Коростишівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Затишок у домі».
4. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
5. Зобов’язати голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-3, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове