Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 28
візитів сьогодні: 5038
візитів всього: 71810
Прогноз погоди
30.05.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління ОСББ «Фортеця-20», ОСББ «Грушевського 71»,                            ОСББ «Сузір’я-10», ОСББ «Затишок у домі»
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу багатоквартирних
жилих будинків і передачу їх в управління
ОСББ «Фортеця-20», ОСББ «Грушевського 71»,                           
ОСББ «Сузір’я-10», ОСББ «Затишок у домі»
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Фортеця-20» Пьострої С.В., «Грушевського 71» Кузінського В.В., «Сузір’я-10» Ватульєва М.В., «Затишок у домі»  Перегуди Т.В. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №20 по вул. Леха Качинського в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку               «Фортеця-20».
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №8» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №71/105 по вул. Михайла Грушевського в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Грушевського 71».
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №9» Житомирської міської ради:
3.1 зняти з балансу жилий будинок №10 по вул. Вокзальній в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Сузір’я-10», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира;
3.2 зняти з балансу жилий будинок №10 по вул. Коростишівській в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Затишок у домі».
4. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
5. Зобов’язати голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-3, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
6. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.