Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 3
переглядів: 20
візитів сьогодні: 5186
візитів всього: 133019
Прогноз погоди
27.05.2016 - Про пайову участь замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м. Житомира

УКРАЇНА

ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від_______________  №______

                     м. Житомир

 

Про пайову участь замовників
будівництва (реконструкції)
у розвитку інженерно-транспортної
та соціальної інфраструктури м. Житомира
 
 
Розглянувши звернення замовників будівництва: публічного акціонерного товариства «Житомирський маслозавод», Житомирської установи виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області (№8) та інвестора будівництва – платника пайового внеску житлово-будівельного кооперативу «Набережний квартал-Житомир» щодо зміни умов договору пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира та рекомендацій узгоджувальної комісії при виконавчому комітеті Житомирської міської ради з розгляду питань, пов’язаних зі зміною умов договору пайової участі замовників будівництва (реконструкції) у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира від 20.05.2016 (протокол №2), відповідно до статей 5, 30, 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення виконавчого комітету міської ради від 19.12.2012 №559 «Про Порядок залучення, розрахунку розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури м.Житомира» зі змінами, виконавчий комітет міської ради 
 
ВИРІШИВ:
 
1. Встановити пайову участь замовника нового будівництва складів для допоміжних матеріалів і готової продукції на власній земельній ділянці по вул. Івана Гонти, 4 в м.Житомирі публічного акціонерного товариства «Житомирський маслозавод» у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у розмірі 2% від кошторисної вартості об’єкта будівництва.
Розстрочити сплату коштів пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у сумі 855284,0 (вісімсот п’ятдесят п’ять тисяч двісті вісімдесят чотири) грн. до 01 грудня 2018 року , але до введення об’єкта в експлуатацію.
Сплату провести трьома  частками згідно із графіком. Зазначені умови щодо оплати передбачити графіком внесення платежів пайового внеску у вигляді додатку до договору.
2. Укласти тристоронні договори пайової участі у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира із замовником будівництва Житомирською установою виконання покарань управління Державної пенітенціарної служби України в Житомирській області (№8) та інвестором будівництва – платником пайового внеску житлово-будівельним кооперативом «Набережний квартал-Житомир» на об’єкти:
- нове будівництво комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул. Бородія, 50-А, 50-Б в м.Житомирі (перша черга – секція 1),
- нове будівництво комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул. Бородія, 50-А, 50-Б в м.Житомирі (друга черга – секція 2),
- нове будівництво комплексу багатоповерхових житлових будинків з вбудовано-прибудованими приміщеннями по вул. Бородія, 50-А, 50-Б в м.Житомирі (третя черга – секція 3).
Встановити пайову участь замовника будівництва у розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури м.Житомира у розмірі 2% від кошторисної вартості об’єктів будівництва.
3. Управлінню капітального будівництва міської ради підготувати документи для укладання договорів пайової участі на умовах, визначених даним рішенням.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О.
 
Міський голова                                                                          С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове