Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 32
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70632
Прогноз погоди
26.05.2016 - Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним особам

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
сесія сьомого скликання
 
 
від               №                                                                                                     
м. Житомир
 
Про поновлення договорів
оренди земельних ділянок
юридичним особам
 
Розглянувши клопотання суб’єктів господарювання, технічні документації із землеустрою щодо  складання документів, що посвідчують право на земельні ділянки,  відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”,  “Про оренду землі”,  "Про Державний земельний кадастр", "Про державну реєстрацію прав на нерухоме майно та їх обтяжень",  рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009  № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності”, із змінами від 07.10.2011 № 195, рішення Житомирської міської ради від 24.02.2016 № 143 «Про зменшення в 2016 році розміру плати за землю в                    м. Житомирі»,  міська рада
 
 
 
ВИРІШИЛА:
 
 
1. Поновити договори оренди землі шляхом укладання нових договорів оренди землі відповідно до додатку 1 у зв'язку із затвердженням типової форми договору оренди землі, згідно із рішенням міської ради від 07.10.11 №195 «Про внесення змін до рішення Житомирської міської ради від 08.04.09 № 956».
 
1.1. Попередньо укладені договори земельних ділянок вважати такими, що втратили чинність.
 
2. Затвердити технічну документацію із землеустрою щодо складання документів, що посвідчують право на земельну ділянку, поновити договори оренди землі відповідно додатку 2.
 
3. Зобов’язати землекористувачів:
 
3.1.  Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки, виконувати умови договору щодо встановлених обтяжень та обмежень.
 
3.2. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 
3.3. Землекористувачам у разі закінчення строку договорів оренди земельних ділянок забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням  або звернутися з клопотанням щодо продовження (поновлення) договорів оренди у встановленому законом порядку та діючими рішеннями Житомирської міської ради.
 
4.    Доручити:
 
4.1. Органам Держгеокадастру внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки та до земельно-облікових даних;
 
4.2. Управлінню регулювання земельних відносин Житомирської міської ради сприяти своєчасному виготовленню договорів оренди земельних ділянок та їх реєстрації.
 
5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради  відповідно до розподілу обов’язків та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                                       С.І. Сухомлин 
 
13.06.2016 Внесен зміни Завантажити


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.