Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5196
візитів всього: 134013
Прогноз погоди
26.05.2016 - Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок фізичним особам – підприємцям

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
сорок п’ята сесія сьомого скликання
 
 
від                              №  _____
                м. Житомир
 
 
Про надання дозволів на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок фізичним особам –
підприємцям
 
 
Розглянувши клопотання суб’єктів господарської діяльності, подані матеріали та документи, на підставі Земельного кодексу України, Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Закону України «Про землеустрій», Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», Закону України «Про Державний земельний кадастр», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів № 548 від 23.07.2010 року «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель» (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства № 587 від 28.09.2012), керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
 
ВИРІШИЛА:
        
 
1. Надати дозвіл на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок згідно з додатком 1.
Цільове призначення (використання) та розмір земельних ділянок зазначені орієнтовно та будуть уточнені після представлення виготовленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 
1.2. Розроблення детального плану території управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради, як уповноваженому виконавчому органу міської ради, за адресами, що зазначені в додатку.     
 
2. Заявникам:
2.1. Розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок в установленому порядку. Умови відведення та обмеження (обтяження) щодо виділення земельних ділянок та площі земельних ділянок передбачити проектом землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно до чинного законодавства. Заявники та розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
При виготовленні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки виконувати виконавчу зйомку.        
3. Відмовити у наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки:
3.1.  Шумінському В.О. в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за адресою вул.Шевченка,83.
Підстава:ст. 42 Земельного кодексу України.
 
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин
 
Внесено зміни у додаток 22.06.2016


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове