Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 34
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132155
Прогноз погоди
26.05.2016 - Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам

УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
 Р І Ш Е Н Н Я
сесія сьомого скликання
 
від ____________ № ______
       м. Житомир
 
 
Про надання дозволів на розроблення
проектів землеустрою щодо відведення
земельних ділянок юридичним особам
 
Розглянувши клопотання юридичних осіб, подані матеріали та документи, на підставі статей. 12, 19, 38, 39, 65, 66, 91, 96, 111, 123, 186 Земельного кодексу України, Законів України «Про регулювання містобудівної діяльності», «Про землеустрій», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», «Про Державний земельний кадастр», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Наказу Державного комітету України із земельних ресурсів №548 від 23.07.2010 року «Про затвердження Класифікації видів цільового призначення земель» (із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства аграрної політики та продовольства № 587 від 28.09.2012), керуючись п. 34 ч. 1 ст. 26, п. 1 ч. 2 ст. 52, ч.1 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
 
ВИРІШИЛА:
        
        
1. Надати дозвіл на:
1.1. Розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок згідно з додатком.
 
Цільове призначення (використання) та розмір земельних ділянок зазначені орієнтовно та будуть уточнені після представлення виготовленого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки.
 
1.2. Розроблення детального плану території управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради, як уповноваженому виконавчому органу міської ради, за адресами, що зазначені в додатку.
        
2. Відмовити в наданні дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок:
-КП «Зеленбуд» Житомирської міської ради - земельна ділянка за адресою Житомирський район, с.Глибочиця вул.Терешкової,17.
Підстава: ст. 122 Земельного кодексу України.
-СП «Техноцентр» - земельна ділянка за адресою вул.Кафедральна,4.
Підстава: ст. 42 Земельного кодексу України.
-ТОВ ПТК «Техінформ»- земельна ділянка за адресою вул.Театральна,9/5.
Підстава: ст. 42 Земельного кодексу України.
-Громадській організації «Об’єднання човнярів Житомира» - земельна ділянка за адресою пров. Гуйвинський,29-а.
Підстава: ст. 124, 134 Земельного кодексу України.
-ДП «Аеропорт Житомир» ТОВ «Акорд» - земельна ділянка за адресою вул.Авіаторів,9.
Підстава: ст. 124, 134 Земельного кодексу України.
 
 3. Відкласти розгляд клопотань ГО «Конгрес Солідарності Азербайджанців України», релігійної громади «Вірменська Апостольна церква у м.Житомирі», Римсько-Католицької Парафії Святого Апостола  Києво-Житомирської діє цезії, релігійної громади мусульман «Нур-Аль-Іслам» щодо виділення земельної ділянки за адресою площа Польова,8 та Незалежній релігійній громаді церкви Християн віри Євангельської «Ісуса Христа – Спасителя»  щодо надання земельної ділянки по вул.Селецькій,11, до проведення інвентаризації земель та затвердження Генерального плану міста.
Підстава:Рекомендації постійної комісії з питань містобудування, архітектури та землекористування від 22.04.2016 №166/22 к-3, від 15.04.2016 №134/22 к-3, №141/22 к-3.
 
4. Заявникам розробити проект землеустрою щодо відведення земельних ділянок та  детальних планів території в установленому порядку. Умови відведення та обмеження (обтяження) щодо виділення земельних ділянок та площі земельних ділянок передбачити проектом землеустрою щодо відведення земельних ділянок відповідно до чинного законодавства.
Розробники проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією.
При виготовленні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки виконувати виконавчу зйомку.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин
 
Внесено зміни у додаток 22.06.2016


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове