Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 36
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132156
Прогноз погоди
26.05.2016 - Про вилучення, припинення, надання права користування земельними ділянками фізичним особам-підприємцям, внесення змін до рішень міської ради
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
Р І Ш Е Н Н Я
сесія сьомого скликання
 
Від __________ №_____                                                                              
             м. Житомир
 
Про вилучення, припинення, надання
права користування земельними ділянками
фізичним особам-підприємцям, внесення змін до рішень міської ради
 
Розглянувши клопотання фізичних осіб-підприємців, проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічні документації із землеустрою, відповідно до Земельного кодексу України, Податкового кодексу України, Законів України: “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про землеустрій”, “Про оренду землі”, «Про Державний земельний кадастр», рішення  Житомирської міської ради від 08.04.2009 № 956 “Про затвердження Положення про порядок встановлення розмірів та справляння орендної плати за земельні ділянки в м. Житомирі, які перебувають у державній або комунальній власності” із змінами від 07.10.2011 №195, рішення міської ради від 10.06.2015 №931 «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста Житомира та введення в дію нових розмірів плати за земельні ділянки у м.Житомирі», рішення міської ради  від 24.02.2016 №143 «Про зменшення в 2016 році розміру плати за землю в м.Житомирі», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Припинити право користування та вилучити земельні ділянки у фізичних осіб-підприємців згідно додатку 1.
2. Зарахувати вилучені земельні ділянки площею 1,1910 га до земель комунальної власності територіальної громади міста не наданих у власність і користування.
 
3. Затвердити:
3.1. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок та надати в оренду земельні ділянки фізичним особам-підприємцям відповідно додатку 2.
3.2. Проекти землеустрою щодо відведення земельних ділянок (зміна цільового використання земельних ділянок) та надати у власність земельні ділянки фізичним особам-підприємцям відповідно додатку 3.
3.3. Технічні документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та надати в оренду земельні ділянки фізичним особам-підприємцям відповідно додатку 4.
 
4. Надати дозвіл на укладання договору оренди земельної ділянки фізичним особам-підприємцям відповідно додатку 5.
 
5. Попередити заявників, що розробники документації із землеустрою несуть відповідно до закону відповідальність за достовірність, якість і безпеку заходів, передбачених цією документацією. Виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та технічної документації із землеустрою є комерційним ризиком замовника.
6. Суб'єктам земельних відносин (землекористувачам) протягом одного місяця з дати прийняття даного рішення звернутися до Житомирської міської ради для укладання договорів оренди земельних ділянок та протягом двох місяців з дати прийняття даного рішення, встановити межі земельних ділянок в натурі (на місцевості) та зареєструвати правовстановлюючі документи у відповідності до вимог чинного законодавства.
 
7. У разі несвоєчасного оформлення та державної реєстрації в установленому порядку договорів оренди землі та реєстрації прав на земельні ділянки, управлінню регулювання земельних відносин письмово повідомити орендарів щодо укладання договорів оренди земельних ділянок.
8.  Доручити органам Держгеокадастру внести необхідні зміни до Державного реєстру прав на земельні ділянки та до земельно-облікових даних.
 
9.  Землекористувачам, в разі закінчення терміну дії договору оренди земельної ділянки, забезпечити повернення земельних ділянок у відання міської ради, у стані придатному для подальшого їх використання за призначенням, або звернутися  до Житомирської міської ради, за 2 місяці до закінчення договору оренди землі, щодо поновлення дії договору оренди.
 
10.    Зобов’язати землекористувачів:
10.1. Створити та забезпечити умови вільного доступу для прокладання нових та реконструкції і експлуатації існуючих інженерних мереж, що проходять через земельні ділянки.
10.2. Укласти договір пайової участі у розвиток інфраструктури населеного пункту та перерахувати відповідні кошти до місцевого бюджету до прийняття об’єкта будівництва в експлуатацію у разі проведення капітального будівництва на орендованій (власній) земельній ділянці, крім випадків передбачених пунктом 4 статті 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».
 
11. Заходи, передбачені затвердженою в установленому порядку документацією із землеустрою, є обов’язковими для виконання органами державної влади та органами місцевого самоврядування, землекористувачами, у тому числі орендарями.
12. Відмовити ФОП Кварацхеліа Г.І. в затвердженні проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачі в оренду земельної ділянки за адресою вул.Бориса Тена,115/7 для будівництва та обслуговування будівель торгівлі.
Підстава: ст. 16, 20-23 Закону України «Про Державний земельний кадастр».
 
13. Внести зміни в пункт 14 додатку до рішення міської ради від 26.09.2014 №765 «Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок юридичним особам державної та комунальної форм власності» в зв’язку з уточненням, а саме:
-в графу 4, замість виразу «вул.Вітрука,57» читати «група будинків по вул.Вітрука,49, 53, 55, 57»;
- в графу 5, замість виразу «0,2100» читати «1,5887».
 
14. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради відповідно до покладених повноважень та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
                                                                                     
Міський голова                                                                                 С.І.Сухомлин     
 
22.06.2016 Внесено зміни Завантажити
22.07.2016 Внесено зміни у проект рішення та додаток №5


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове