Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 31
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70657
Прогноз погоди
25.05.2016 - Про надання дозволу на розроблення детального плану території  по вул. Київській, 77 в м. Житомирі на території приватного акціонерного товариства "Житомирський   меблевий   комбінат"
                                   
 
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
 
від _________№__________
              м. Житомир
 
Про надання дозволу на
розроблення детального плану
території  по вул. Київській, 77
в м. Житомирі на території
приватного акціонерного товариства
"Житомирський   меблевий   комбінат"
 
  Розглянувши електронну петицію щодо надання дозволу на будівництво басейну та будівельного маркету на території ПАТ “Житомирський меблевий комбінат”, яка отримала підтримку більше як 250 громадян міста, відповідно до статті 23¹ Закону України «Про звернення громадян»», відповідно до  статей 8, 19, 20, 21, 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ДБН Б.1.1-14:2012 «Склад та зміст детального плану території», наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
1.  Надати дозвіл на розроблення детального плану території  по вул. Київській, 77 в м. Житомирі на території приватного акціонерного товариства "Житомирський   меблевий   комбінат" для розміщення об'єктів громадського призначення.
2. Замовником розроблення містобудівної документації, зазначеної в пункті 1 цього рішення,  визначити управління містобудування, архітектури та дизайну міського середовища Житомирської міської ради.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О. та постійну комісію міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                         С.І.Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.