Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected].gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 33
візитів сьогодні: 5204
візитів всього: 132155
Прогноз погоди
25.05.2016 - Про погодження місця для встановлення пам’ятника Святому Архангелу Михаїлу – покровителю України
                                                                                                                                                                                         
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
РІШЕННЯ
 
 
від _________№__________
              м. Житомир
 
Про погодження місця для встановлення пам’ятника
Святому Архангелу Михаїлу – покровителю України
 
 
Розглянувши депутатське звернення Черняховича О.В. від 28.03.2016р., клопотання до міського голови від Провінції Св. Михаїла Архангела Ордену Братів Менших Римсько-Католицької Церкви в Україні від 23.11.2015р., листа до депутатської постійної комісії з питань розвитку інфраструктури міста від Свято-Михайлівського Собору Української Православної Церкви Київського Патріархату від 9.03.2016р., враховуючи рекомендацію постійної комісії з питань розвитку інфраструктури міста (протокол засідання комісії №13 від 10.03.2016р.), відповідно до ст.ст. 10, 21 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», ст.ст. 26, 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», міська рада
 
ВИРІШИЛА:
 
1. Скасувати Рішення Виконавчого комітету міської ради №508 від 16.10.2013р. про надання згоди на встановлення пам’ятника Ігнацію Яну Падеревському.
2. Визначити місце для встановлення пам’ятника Святому Архангелу Михаїлу – покровителю України на вулиці Театральній перед Семінарійським костьолом Парафії Св. Йоана з Дуклі.
3. Управлінню містобудування, архітектури та дизайну міського середовища підготувати відповідну погоджувальну документацію, провести конкурс на найкращий проект пам’ятника та організацію благоустрою території.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ясюнецького О.О. та постійну комісію з питань містобудування, архітектури та землекористування.
 
Міський голова                                                                    С.І. Сухомлин
 
Суб'єкт подання проекту рішення: депутат міської ради Черняхович О.В. 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове