Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 26
візитів сьогодні: 5201
візитів всього: 145698
Прогноз погоди
16.05.2016 - Про зняття з балансу багатоквартирних жилих будинків і передачу їх в управління ОСББ «Леха Качинського, 14», ОСББ «Виставка-4», ОСББ «Івана Мазепи 19-А», ОСББ «Шевченко 10-А» (оновлено 23.05.2016)
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА  МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
 
від                             №_______              
                       м. Житомир
 
Про зняття з балансу багатоквартирних
жилих будинків і передачу їх в управління
ОСББ «Леха Качинського, 14», ОСББ «Виставка-4», 
ОСББ «Івана Мазепи 19-А», ОСББ «Шевченко 10-А»
 
Розглянувши звернення голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків «Леха Качинського, 14», Раковича О.П.,  «Виставка-4» Тучі А.М., «Івана Мазепи 19-А» Пузовікової К.С., «Шевченко 10-А» Гончарук І.Ю. про прийняття жилих будинків в управління створених об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, відповідно до Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11.10.2002 №1521 «Про реалізацію Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», керуючись статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №1» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №14 по вул. Леха Качинського в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «Леха Качинського, 14», окрім нежитлових приміщень, що перебувають у власності територіальної громади міста Житомира.
2. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №9» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №4 по майдану Мистецькі Ворота в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Виставка-4».
3. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №13» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №19а по вул. Івана Мазепи в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку   «Івана Мазепи 19-А».
4. Комунальному підприємству «Виробниче житлове ремонтно-експлуатаційне підприємство №16» Житомирської міської ради зняти з балансу жилий будинок №10а по вул. Шевченка в м. Житомирі та передати його в управління об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку  «Шевченко 10-А».
5. Передачу зазначених жилих будинків в управління об’єднань співвласників багатоквартирних будинків здійснити відповідно до вимог чинного законодавства України.
6. Зобов’язати голів правлінь об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, вказаних у пунктах 1-4, укласти договори з підприємствами-перевізниками твердих побутових відходів, які визначені виконавцями послуг на території їх розміщення.
7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                              С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове