Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 415
візитів сьогодні: 5615
візитів всього: 579691
Прогноз погоди
Комплексна схема розміщення тимчасових споруд
                                     
                                                             
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
Від 01.03.2016 № 152
           м. Житомир
 
Про затвердження комплексної схеми
розміщення та архітектурних типів
тимчасових споруд для провадження
підприємницької діяльності на території міста Житомира
 
З метою впорядкування розміщення, облаштування, утримання та визначення місць розміщення тимчасових споруд для провадження  підприємницької діяльності на території міста Житомира, відповідно до вимог законів України “Про регулювання містобудівної діяльності”, “Про основи містобудування”, “Про благоустрій населених пунктів”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, постанови Кабінету Міністрів України від 30.03.1994 № 198 “Про затвердження Єдиних правил ремонту і утримання автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, правил користування ними та охорони”, наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 21.10.2011 № 244 “Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності” та відповідно до рішення міської ради від 30.08.2012 № 428 “Про  розроблення комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира та внесення змін до Програми”,  виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
                                                                              
1. Затвердити комплексну схему розміщення тимчасових споруд для провадження   підприємницької   діяльності  на  території  міста  Житомира,  а
саме: текстові (додаток 1) та графічні (додаток 2) матеріали.
2. Затвердити архітектурні типи тимчасових споруд для провадження підприємницької   діяльності у місті Житомирі (додаток 3).
3.Затвердити Порядок врахування думки громадськості при встановленні тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на внутрішньоквартальних територіях багатоквартирної житлової забудови (додаток 4).
4. Спеціально уповноваженому органу з питань містобудування та архітектури призупинити  розгляд питань щодо розміщення нових тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності у місті Житомирі терміном на два місяці з дня прийняття даного рішення  з метою надання можливості суб`єктам підприємницької діяльності, тимчасові споруди яких розміщені не у відповідності з Комплексною схемою, але на момент  встановлення мали дозвільні документи на їх розміщення, використати пріоритетне право на отримання паспорта прив`язки тимчасової споруди  в іншому місці.
5. Визнати такими, що втратили чинність рішення міськвиконкому від 18.12.2013 № 611 “Про затвердження комплексної схеми розміщення та архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на території міста Житомира”  та  від  17.06.2015  № 374  “Про внесення  змін,  доповнень  до  рішення міськвиконкому від 18.12.2013 №  611 “Про затвердження комплексної схеми розміщення та  архітектурних типів тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на  території міста Житомира”.
6. Контроль   за   виконанням   цього  рішення   покласти   на   першого заступника міського  голови  з  питань   діяльності  виконавчих органів  ради Ясюнецького О.О.
                                                     
     Міський голова                                                                           С.І.Сухомлин           
 


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


cloudflare