Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 2
переглядів: 30
візитів сьогодні: 5188
візитів всього: 133025
Прогноз погоди
04.05.2016 - Про передачу котельні та вузла обліку газу
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ­­­­­­­______________ №_____
                 м. Житомир
 
 
Про передачу котельні
та вузла обліку газу
 
Розглянувши звернення комунальної установи Центральна міська лікарня №1 м. Житомира про відновлення роботи котельні за адресою:
вул. В.Бердичівська, 70, м. Житомир, з метою безперебійного забезпечення лікарні гарячою водою та паром, відповідно до ст. 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Передати безоплатно на баланс комунальної установи Центральна міська лікарня №1 м. Житомира (головний лікар Вусик А.І.) з балансу комунального підприємства «Житомиртеплокомуненерго» Житомирської міської ради (директор Рогожин Д.В.) приміщення котельні з обладнанням та вузол обліку газу за адресою: вул. В.Бердичівська, 70, м. Житомир.
2. Приймання-передачу зазначеного в пункті 1 даного рішення нерухомого майна здійснити відповідно до чинного законодавства України.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради згідно з розподілом обов’язків.
 
Міський голова                                                                                С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове