Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: [email protected]
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 23
візитів сьогодні: 5196
візитів всього: 134012
Прогноз погоди
04.05.2016 - Про надання жилої площі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ______________№_____ 
м. Житомир
 
Про надання жилої площі
 
Розглянувши заяву громадянки та надані документи, клопотання управління житлового господарства міської ради, пропозиції громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі (протокол від 22.04.2016 № 5), відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати двокімнатну квартиру № 8, жилою площею 29,4  кв.м. в будинку   № … по вул. І… Г…, К… Т… П… на склад сім’ї із трьох осіб (вона, чоловік – К…  В… І…, 19… р.н., дочка – К… Є… В…, 2005 р.н.), яка перебуває на квартирному обліку у міськвиконкомі по Корольовському району в загальній черзі з 18.02.2015 за № 3981 зі зняттям з квартирного обліку.
К… Т.П., за власні кошти, виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено реконструкцію нежитлового приміщення загальною площею …. кв.м., в житловому будинку № … по вул. І… Г….
Рішенням виконавчого комітету міської ради  від 19.06.2014 № 233 «Про обстеження технічного стану житлових будинків» нежитлове приміщення загальною площею … кв.м. в житловому будинку № … по           вул. І… Г… визнане таким, що відповідає санітарним, технічним вимогам та придатним для проживання і надано статус житлового.
2. Відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради видати ордер згідно з даним рішенням.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фещенка О.А.
 
Міський голова                                                                                 С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове