Україна, 10014, м. Житомир, майдан ім. С. П. Корольова, 4/2,
тел.: (0412)48-12-12, тел./факс: (0412)-48-11-85,
e-mail: mvk@zt-rada.gov.ua
Головне меню
Пошук по сайту
 
Статистика
зараз на сайті: 1
переглядів: 17
візитів сьогодні: 5029
візитів всього: 70659
Прогноз погоди
04.05.2016 - Про надання жилої площі
УКРАЇНА
ЖИТОМИРСЬКА МІСЬКА РАДА
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
 
від ______________№_____ 
м. Житомир
 
Про надання жилої площі
 
Розглянувши заяву громадянки та надані документи, клопотання управління житлового господарства міської ради, пропозиції громадської комісії з житлових питань при міськвиконкомі (протокол від 22.04.2016 № 5), відповідно до статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Житлового кодексу Української РСР, Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470, виконавчий комітет міської ради
 
ВИРІШИВ:
 
1. Надати двокімнатну квартиру № 8, жилою площею 29,4  кв.м. в будинку   № … по вул. І… Г…, К… Т… П… на склад сім’ї із трьох осіб (вона, чоловік – К…  В… І…, 19… р.н., дочка – К… Є… В…, 2005 р.н.), яка перебуває на квартирному обліку у міськвиконкомі по Корольовському району в загальній черзі з 18.02.2015 за № 3981 зі зняттям з квартирного обліку.
К… Т.П., за власні кошти, виготовлено проектно-кошторисну документацію та проведено реконструкцію нежитлового приміщення загальною площею …. кв.м., в житловому будинку № … по вул. І… Г….
Рішенням виконавчого комітету міської ради  від 19.06.2014 № 233 «Про обстеження технічного стану житлових будинків» нежитлове приміщення загальною площею … кв.м. в житловому будинку № … по           вул. І… Г… визнане таким, що відповідає санітарним, технічним вимогам та придатним для проживання і надано статус житлового.
2. Відділу по обліку та розподілу жилої площі міської ради видати ордер згідно з даним рішенням.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Фещенка О.А.
 
Міський голова                                                                                 С.І. Сухомлин


Всі права на статті, ілюстрації, інші матеріали належать Житомирській міській раді та її виконавчому комітету і охороняються законом України. При використанні матеріалів посилання на сайт обов'язкове
503 Service Unavailable

Service Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.